TÜRKİYE'DE 'SURİYELİ GÖÇMEN OLMAK'

TÜRKİYE'DE 'SURİYELİ GÖÇMEN OLMAK'
"VATANDAŞLIK kazanmanın şartları kanunlarla belirlenmiştir.Bu şartların başında kuşkusuz edepli olmak ,DEVLETİNE ,MİLLETİNE BAĞLILIK Gelecek ( Hangi devletine ve milletine Acaba Suriye'mi Türkiye'mi bağlılık..)Sınırlarımızda ( içinde demek istiyor herhalde ) geçirdikleri süre onlar için ciddi bir sınav olacak 3 MİLYONDAN FAZLA sığınmacı içinden belirlediğimiz ,nitelikte kardeşlerimize VATANDAŞLIK vereceğiz ..( Bu belirlediğiniz sayı ne kadar acaba ? niye sayı verilmiyor .. kimden gizleniyor milletten mi )
Kamu huzurunu bozacak kişilere VATANDAŞLIK verilmesi mümkün değildir..!Vatandaşlarımız taşkınlıkla karşılaşırsa derhal güvenlik bildirsin ..HADDİNİ AŞAN SURİYELİ SINIR DIŞI EDİLECEK.."
Yukarıda ki Sözler Başbakan BİNALİ YILDIRIM'a ait ..!(Bu gün ki ;Hürriyet Gazetesindeki beyanatından bir bölüm )
Başbakan ,Bu açıklamaya neden gerek duydu..? Son günlerde Suriyelilerin başta tatil yöreleri olmak üzere parklarda , meydanlarda yaptıkları taşkınlıklar sebebiyle böyle bir açıklama yapma ihtiyacı duydu ..!
Başbakan bu beyanatı ile ; Bu güne kadar taşkınlık yapanlarla ilgili bir şey söylemiyor bundan sonra yapacak olanları sınırdaşı edeceklerini ifade ediyor ..
"""Vallahi Ben de Türkiye'de Suriyeli Göçmen olsam şımarırım hatta azarım ..! Azgınlığın en alasını yaparım " """
BAŞIMIZDA NE YAPTIĞINI ANLAYAMADIĞIMIZ BİR ARAP AŞIĞI SİYASİ İKTİDAR VAR .. Daha Beteri Bu Vatan kaçkınlarına "ENSAR" Diyor ..!
Bu Vatansızları Baştacı Ediyor . "Devletin polisi bile Suriyeli bana bulaşmasın diye korkuyor "
Neden mi ?
Suriyeliler Türkiye'de 1.Sınıf ve dahası üstün Vatandaş Muamelesi Görüyorda ondan .. ..!Her şey onlara bedava , herşey onlara serbest --- sigortasız da çalışırlar , izinsiz işyeride Açarlar, esnafa postada koyarlar . Vatandaşı tehditte ederler .. adam da öldürürler , haraçta keserler , Arapça levhalı dükkanlarda açarlar kaçak getirdikleri malzemeyide satarlar,parklarda meydanlarda edep dışı keyfe keder oturup vatandaşları tahrik ederler , .. 
eğer bunlara bir Söz söyleyen olursa ..!Hemen "TAYİP Babaya şikayet ederiz derler " bu nedenle dokunulmazlıkları vardır ..!
Ensar'mış ya bunlar .. bu kelimeyi de , anlamını da iğdiş ettiler .. Ne ensarı ???
Vatanı için ,Toprağı için , namusu ve hürriyeti için ; savaşmayandan Ensarmı olur .?
Olsa Oksa soysuz , ve omurgasız olur ..!
ülkemizdeki Suriyeli göçmenlerin Bir milyona yakını 18 -45 yaş Aralığında savaşabilecek insanlardır . Bu vatan kaçkınlarını beslemek , Baştacı etmek .. hiç bir şekilde kabul edilemez .. Vatanı için hiç bir şey yapmayıp Çareyi Türkiye'ye Sıvışmakta bulan bu köksüzleri , Türkiye'ye ne hayırı olur Allah aşkına ..? İlk fırsatta bunlar Türkiye'yi haydi haydi satarlar ..!
elbette çocuk kadın , kız ve ihtiyar göçmenlere bakalım ekmeğimizide paylaşalım . Zaten yapıyoruz Ama diğerleriyle asla ..!
Bu Suriyelilerin içinde arabı, süryanisi , Yezid'i , ataisti , Kürtçü , ve pyd'cisi her türden mahluk var .. "Huyu huyumuza benzemez , suyu suyumuza benzemez . "Bu zevat , Yarınlarda Türk Milletinin başına bela olacak ,, BÖLÜCÜ hainler gibi .. Türk milletine kök söktürecekler. Çoçuklarımızın ve torunlarımızın geleceğini karartacaktır ..!Evlatlarımız Kendi Ana yurtların da mahsun yaşayamaya mahkum olacaklardır ..!
Millet bu AKP ye yetki verirken ; bu ülkeyi adam! gibi yönetsinler diye yetki verdi .. Türk Yurdunu Göçmenler ülkesi yapın diye değil ..! 
Ülkenin kaynaklarını daha ötesi vatan TOPRAKLARINI bu kaçkınlara peşkeş çekin diye değil ..! AKP 'ye Destek veren herkes bu kirli tezgahtan sorumludur vebal altındadır..!
'
ülkeyi Yönetenler ... Savaş bitince Suriyeliler Ülkelerine dönecekler demiyor .. "vatandaş yapacağız "diyor 
C. Başkanı Törenle bunlara Türk vatandaşlığı pasaportu veriyor .. Bu yıl 40 bin Suriyeli VATANDAŞ YAPILACAK YÜZ BİNLERCE SÜRİYELİ KAYIT DIŞI ÇALIŞIYOR , İŞYERİ AÇIYOR . TÜRK VATANDAŞLARINA İŞLEYEN YASALAR BUNLARA İŞLEMİYOR .. Lanet olsun bu düzeni kuranlara ... Yazıklar Olsun Türk Vatanını,"vatanının korumayan korkaklara "Altın tepsi içinde sunanlara .. bin kez yazıklar olsun kendi yurdumuzda bizi ikinci sınıf vatandaş durumuna düşürenlere ..!
Son Söz : EKMEĞİMİ , AŞIMI SURİYELİ GÖÇMENLERLE PAYLAŞIRIM ... ANCAK ..!!! 
ATALARIMIN EMANENETİ VATANI PAYLAŞAMAM.!
Paylaştırmaya Kalkanlarada iyi gözle bakmak .. lanetlerim ..!
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11