Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu

Turizm sektörü temsilcileri TTSO’da buluştu
Yaklaşan turizm sezonu öncesi yapılacak çalışmaların ele alınacağı toplantı, turizm sektörü temsilcilerinin katılımıyla Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.
 
Toplantıya TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Kültür ve Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu, TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Suat Gürkök, TTSO Yönetim Kurulu Üyesi Özcan İlarslan, acente temsilcileri, otel yetkilileri ve turizmciler katıldı.
 
Toplantıda yaklaşan turizm sezonu öncesinde tanıtım başta olmak üzere yapılacak çalışmalara ve alınacak önlemlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, 23-26 Mart’ta Ankara’da düzenlenecek olan turizm fuarında oda olarak stant açacaklarını belirterek, tüm turizm firmalarının tanıtım materyallerini kendilerine gönderebileceğini vurguladı. Hacısalihoğlu ayrıca Nisan ayı içinde Dubai ve Riyad’da düzenlenecek fuarlarda da tanıtıma ağırlık verilmesi gerektiğini söyledi.
 
İSTİHDAM ÇAĞRISI
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu, turizm sektörü temsilcilerinden istihdam seferberliğine de katık vermelerini isteyerek, devlet destekleriyle ilgili bilgilendirmede bulundu.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11