TÜMKİAD TRABZON'DAN KURUKIZ'A YILIN BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ!

TÜMKİAD TRABZON'DAN KURUKIZ'A YILIN BELEDİYE BAŞKANI ÖDÜLÜ!

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Trabzon İl Başkanı Ahmet Salih Kırımlıoğlu ve beraberinde ki heyet Tümkiad Trabzon İl Yönetimi olarak ortak aldıkları karar ile Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'ı ''Yılın Belediye Başkanı'' seçti.

Tümkiad Trabzon İl Başkanı Kırımlıoğlu Yılın Belediye Başkanı Ödülünü takdim ederken yaptığı açıklamada; ''Tümkiad Trabzon İl Başkanı olarak yönetim kurulumuz ile ortak aldığımız kararda Sayın Kurukız'ı bu ödüle layık gördük. Bizler Trabzon'lu iş adamları olarak şehrimize ülkemize katkı sağlayan Kurukız Başkanımı başarılarından dolayı tebrik ediyor ve önümüzde ki adaylık sürecini alnının akıyla atlatacağını ve yeniden hizmet aşkıyla çalışacağını temenni ediyoruz. Şehrimize hem turizm, hem de diğer alanlarda önde gelen Başkan Kurukız'a Yönetimim ve üyelerim adına teşekkür ediyor, bu ödülü takdim ediyorum.'' dedi.

 

''Yılın Belediye Başkanı'' ödülünü kabul eden Şalpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Refik Kurukız yaptığı açıklamada; ''Bir dönem belediye başkanlığına halkımız bizi layık gördü, göreve getirdi. Çalıştığımız 5 yıl boyunca verdiğimiz sözlerin çoğunu tuttuk, tutamadığımız sözler için bir 5 yıla daha talip olduk. Çıraklık dönemimiz bitti, Kalfalık ve Ustalık dönemimiz başlıyor, projelerimizi ve Şalpazarı için yapacak olduğumuz projelerimizi vatandaşlarımıza canla başla anlatıyoruz ve anlatmaya devam edeceğiz. Bu güzel ve gurur verici ödül için başta Tümkiad Trabzon İl Başkanı Ahmet Salih Kırımlıoğlu olmak üzere beraberinde ki heyete ve yönetim kuruluna teşekkürlerimi sunuyor, şükranlarımı iletiyorum. Onur ve mutluluk duydum. '' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11