Trabzon'da ittifak bozuldu

Yerel seçim süreci devam ederken İYİ Parti’den Trabzon için flaş bir açıklama geldi

Trabzon'da ittifak bozuldu

İYİ Parti Ortahisar İlçe Başkanı Muhammat Erkan yaptığı yazılı açıklama ile Ortahisar’da İYİ Parti’nin kendi adayı ile seçime gideceğini belirtti

Ortahisar İlçe Başkanı Muhammat Erkan açıklamasında "İYİ Parti 31 Mart seçimlerinin favorisi olacaktır. Ortahisar ilçe başkanlığı olarak seçimi kazanmak için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İyi Parti bütün partilerden oy alacak bir potansiyele sahiptir. Bu potansiyeli kullanarak Ortahisar’ da belediye başkanlığını kazanacağız. Büyükşehirde olduğu gibi Ortahisar’da da işinin ehli, halk tarafından sevilen kaliteli bir isimle yola çıkacağız.  Belediye meclis üyelerimizi de aynı şekilde ehliyet ve liyakat esasına göre belirliyoruz.En kısa zamanda adaylarımızı milletimizle buluşturacağız.  Partimiz milletimizin gönlündeki yerini almış durumdadır. 31 Mart akşamı Trabzon bir başka olacaktır. Hem Büyükşehir belediyesini hem de Ortahisar’ı alarak büyük zafere imza atacağız. 2014 yerel seçimlerinde Trabzon Ortahisar ilçemizde yaşayan halkımızın ezici çoğunluğu sandık başına giderek demokratik hakkını kullanarak  tercih yapmışlardır. Trabzon büyük şehir yapıldı, belde belediyeleri kapatıldı, hakkımıza daha kaliteli, hızlı hizmet sunulacağı vaat edildi.   

 Ortahisar sakinleri karşılarında ışık olarak ampülü gördüler ve ampüle yöneldiler.Ne yapsınlar, başka bir ışık kaynağı yoktu. İyi Parti yoktu. Güneş henüz doğmamıştı. Sağ seçmen Akp’ye sol seçmen CHP’ ye oy vermek zorunda idi. Muhafazakar sağ seçmen haklı olarak AKP’ yi tercih etti. Bir de iktidar partisinin avantajı vardı. Hala sıcak para saltanatı sürüyordu. Ortalık güllük gülistanlık gösteriliyordu. Birde Trabzon Büyükşehir yapılmış. Ortalıkta Büyükşehir rüzgarı esiyordu. Alternatifsiz bir siyasi ortam vardı.  Bu gün ise durum çok farklıdır. Artık milletimizin karşısına güneş doğmuştur. Alternatif olarak iyi parti vardır. Güneşin doğduğu yerde ampülün ne hükmü kalır. Milletimiz 31 Mart seçimlerinde yüzünü güneşe dönecektir. Trabzonlular akıllı zeki insanlardır. Bu seçimde en doğru kararı vereceklerdir. Artık hiç bir vatandaşımızın “ kime oy vereyim?”   şeklinde bir sıkıntısı olmayacaktır. İyi Parti’nin kuruluşuyla birlikte milletimiz rahat bir nefes almıştır. Trabzonlular artık kendilerini Ak Parti’ye oy vermek zorunda hissetmeyeceklerdir.   

Bu seçimin favorisi İyi Parti olacaktır. Buna yürekten inanıyorum. Sokaklarda bunu görüyorum. Bu güne kadar Ak Parti’ye oy veren vatandaşlarımız artık vermeyeceğini yemin ederek söylüyorlar. Bu güne kadar böyle bir atmosfer yoktu. İyi Parti herkesten, her kesimden oy alıyor. Kimsenin oyu kimsenin cebinde değildir. 2014’de Ampüle yüzünü dönen vatandaşımızın bugün güneşe sırtını dönmesi beklenemez."

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11