Trabzon Ülkü Ocakları Ankara'da...

Trabzon Ülkü Ocakları Ankara'da...

Dikkat çeken çalışmalar yaparak herkesin taktirini toplayan ve farkındalık yaratan çalışmalarına ara vermeden devam eden Trabzon Ülkü Ocakları iki günlük Ankara ziyaretini tamamladı.

 
Ülkü Ocakları Trabzon İl Başkanı Mihrab Altınışık Üniversite Teşkilatından yirmi kişiyle çıktığı Ankara ziyaretlerinde ilk olarak Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret ettiler. Ardından Salı Günü gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi grup toplantısına katılarak, Ülkü Ocakları Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcılarını ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'u ziyaret ettiler. Genel Başkan Olcay Kılavuz'a Ülkü Ocaklarının Trabzon şehrinde yapmış olduğu çalışmalar ve yapacak olduğu projeler hakkında bilgi veren Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık son olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı, Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. 
 
Altınışık ziyaretlerle alakalı " Allah'ın izni ile Ankara ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Ülkü Ocakları Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Olcay Kılavuz bey başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımız ve Genel Merkez yöneticilerimiz ile hasret giderdik, çalışmalarımız hakkında sohbet ettik. Son ziyaretimizi Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendiye gerçekleştirerek yola çıkmadan önce duasını aldık. Kendisinin Trabzon'a gönülden selamları var. Bizler Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz öncülüğünde ve Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrinde davamızın hizmetindeyiz." dedi.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11