TRABZON SİZE MİNNETTARDIR

TRABZON SİZE MİNNETTARDIR
Trabzon Pastacılar Tatlıcılar ve Şekerciler Odası, Sevgililer Günü’nde, ’14 Şubat Sevgilimiz Mehmetçik’ sloganıyla Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nı yürüten Mehmetçiğe 20 bin kişilik tatlı gönderdi.
 
Türkiye’nin dört bir yanından Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nı yürüten Mehmetçiğe destek yağıyor. Bu kez de Trabzon Pastacılar Tatlıcılar ve Şekerciler Odası önderliğinde, ’14 Şubat Sevgilimiz Mehmetçik’ sloganıyla Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nı yürüten Mehmetçiklere destek amaçlı 20 bin kişilik tatlı  gönderildi.  “Mehmetçik sayesinde evlerimizde, dükkanlarımızda kendimizi güvende hissediyoruz” diyen oda üyeleri, Mehmetçik için dualar etti ve desteklerinin devam edeceğini söyledi.
 
DUALARIMIZ SİZİNLEDİR
Trabzon Pastacılar Tatlıcılar ve Şekerciler Odası Başkanı İlhan Karabekir, “Bizim sevgimiz Mehmetçiğe” diyerek başladığı sözlerini şu şekilde noktaladı:  “Ey bu vatanın asaletli evlatları Mehmetçikler. Size Trabzon’dan selam olsun. Sizlerin sayesinde evlerimizde, işyerlerimizde huzur içerisindeyiz. Sizlere gönderdiğimiz; tatlılar, pastalar, fındıklar, şekerlemeler ve helvalar gücünüze güç katsın. Şanlı askerlerimiz Trabzon size minnettardır. Allah gazanızı mübarek etsin. Dualarımız sizinledir. Kızıl Elmanız hayırlı olsun. Bu yardımlaşmaya katkı sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediyemize, Trabzon Esnaf Odaları Birliğimize, odamızın değerli üyelerine şükranlarımı arz ederim. Yalnızca pastacılar ve şekercilerimiz değil; helvacılarımız, tatlıcılarımız kısacası bu kampanyayı duyan herkes katkı sağladı, üyelerimiz dışındakilerden de yardım geldi. Sağ olsun var olsunlar.”
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11