Trabzon esnafı devletinin yanında

Trabzon esnafı devletinin yanında
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, tarihi kimliğiyle Trabzon ticaretinin kalbi olan Bedesten Caddesi'ni ziyaret etti. Cora, “Hemşerilerimiz ülkemize yönelik ekonomik saldırının farkında ve devletimizin yanındalar. Ancak bazı toptancıların böyle bir dönemi fırsata çevirmeye çalışması gözlerden kaçmamaktadır. Esnafın suyunu bilinçli olarak kesmeye çalışanlar var.” dedi.
 
Milletvekili Cora, Trabzon ve ilçelerindeki ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. AK Parti Ortahisar İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de eşlik ettiği Cora, tarihi kimliğiyle Trabzon ticaretinin kalbi olan Bedesten Caddesi'ni ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi.
 
Esnaf gezisinin ardından açıklamalarda bulunan Cora, “Hemşerilerimiz ülkemize yönelik ekonomik saldırının farkında ve devletimizin yanındalar. Ancak bazı toptancıların böyle bir dönemi fırsata çevirmeye çalışması gözlerden kaçmamaktadır. Her gün fiyat baskısı yapılması faks üstüne faks gönderilmesi, istenildiğinde halde mal gönderilmemesi, dövizin bahane edilerek ithal madde içermeyen ürünlere yapılan zamlar maksatlıdır. Kötü niyetlidir. Esnafın suyunu bilinçli olarak kesmeye çalışmaktır. Bu tür yaklaşımlar bilinmeli ki ülkemizin değil başkalarının değirmenine su taşır. Bunu yapanlar bugün kar ettiğini düşünse de yarın neler kaybettiğini görecektir. Allah memleketimize karşı kötü niyetleri olanlara fırsat vermesin, birlik ve beraberliğimizi daim kılsın.” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11