Taşeron kadro başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Taşeron kadro başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?
Taşeron işçilerinin cevap aradığı sorulara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Taşeron işçisi önce başvuru sonuçlarını, sonra sınav tarihini bekliyor… Taşeron başvuru sonuçları nereden sorgulanacak ve sonuçlar en son ne zaman açıklanacak? Sınav ne zaman yapılacak? İşte taşeron başvurularının beklenen sonuçları ve taşeron sınavı hakkında merak edilenler…
 
TAŞERON SONUÇLARI NE ZAMAN?
 
Taşerona kadro konusunda yaşanan gelişmeler üzerine yüz binlerce taşeron işçi başvurularını gerçekleştirdi ve başvuru sonuçları için beklemeye başladı. Taşeron başvuru sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte, taşeron sınavına katılmaya hak kazanan isimler duyurulacak.
 
Taşeron kadro başvuru sonuçlarını gösteren kesin listeler 24 Şubat-2 Mart 2018 tarihleri arasında askıya çıkacak. Listelerin yayımlanmasının ardından taşeron sınavı 3 Mart – 22 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak. Taşeron işçiler, sınavın ardından 23 Mart – 26 Mart 2018 tarihleri arasında kurula itirazlarını yapabilecek ve 27- 31 Mart 2018 tarihleri arasında itiraz incelenecek, kesin sonuç açıklanacak.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11