SÜRMENE’DE BAŞKAN İSMAİLOĞLU’NA ZİYARET

SÜRMENE’DE BAŞKAN İSMAİLOĞLU’NA ZİYARET
Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, beraberindeki TESOB yönetim kurulu üyeleri ve oda başkanlarıyla Sürmene, Of ve Çaykara’ya ziyaretlerde bulunarak yeni seçilen oda başkanlarını tebrik etti.
 
SÜRMENE’DE BAŞKAN İSMAİLOĞLU’NA ZİYARET
 
TESOB Başkanı Metin Kara, Sürmene Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına yeniden seçilen Selahattin İsmailoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Kara’ya Sürmene’yi ziyaretinde TESOB Başkanvekili ve Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Çarşıbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turan Kaynar, Trabzon Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Bekar, Trabzon Elektrik ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal, Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası Başkanı Aytekin Keleş ve Araklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu eşlik etti.
 
OF’TA BAŞKAN ER’E TEBRİK ZİYARETİ
 
Başkan Kara beraberinde TESOB Başkanvekili ve Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, Trabzon Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Bekar ile Of Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına yeniden seçilen Şahmeran Er’i ziyaret ederek, tebriklerini iletti.
 
ÇAYKARA’DA BAŞKAN AYDIN’A HAYIRLI OLSUN
 
TESOB Başkanı Metin Kara, Çaykara Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına yeniden seçilen Ali Şükrü Aydın’ı da ziyaret ederek, yeni çalışma döneminin iyi geçmesi dileklerini iletti. Başkan Kara’ya Çaykara’yı ziyaretinde de TESOB Başkanvekili ve Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, Trabzon Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Bekar, Köprübaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Osman Aydın eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11