Şengül Yavuz Tüm Kadınlarımıza Teşekkür Etti

Şengül Yavuz Tüm Kadınlarımıza Teşekkür Etti

Valimiz Sayın Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri haftası kapsamında valililiğimizce düzenlenmiş olan bir organizasyonda gazi aileleri, yaşlı, engelli, yardıma muhtaç kadınlarımız ile kadın eğitimi ve engelli alanında çalışan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

 

Burada bir konuşma yapan Şengül Yavuz, "2006 yılından beri Kadın Dostu Kent olan Trabzon’da Valiliğimiz çatısı altında kamu kurumlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın desteğiyle kadın ve çocuklarımız başta olmak üzere tüm dezavantajlı gruplara yönelik güçlü faaliyetler ve projeler yürütülmektedir. Biliyoruz ki yapılan bu çalışmalarla güçlü olan kadınlarımız daha da güçlenerek her alanda yollarına devam edecektir. Gönüllülük esasına dayanarak yapmış olduğunuz hizmetlerden ötürü şahsım adına her birinizi birer gönül elçisi olarak görüyor ve teşekkür ediyorum" dedi.

 

Kadınlarımızın kendilerine sunulan en küçük imkânla yepyeni bir dünya kurduklarını da ifade eden Şengül Yavuz, tüm kadınların kadınlar günü kutlayıp, masaları tek tek dolaşarak misafirleriyle sohbet etti.

 

Ayrıca organizasyona Trabzon Milletvekili Adnan Günnar’ın eşi ile bazı bürokratların eşleri ve bayan bürokratlar katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11