Sendikada Kocaman’a Operasyon

Sendikada Kocaman’a Operasyon

EĞİTİM-Bir-Sen 1 Nolu Trabzon Şubesi 5.Olağan Genel Kurulu Trabzon Fen Lisesi’nde gerçekleşti. Tek liste ile yarışan mevcut başkan Mehmet Kara, 141 delegenin oyunu alarak güven tazeledi. Çarşıbaşı’ndan bağımsız aday olan Mehmet İsmail Topal ise 87 delegenin oyunu alarak Kara’nın listesini delip, yönetim kuruluna girdi.

Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Trabzon Şubesi 5.Olağan Genel Kuruluna AK Parti il başkan vekili Hasan Dilekoğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Alp, Ortahisar Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Uraloğlu, Eğitim-Bir-Sen Trabzon 2. Nolu Şube Başkanı Prof. Dr. Aykut Çanakçı, Sağlık Sen Trabzon Şube Başkanı İdris Aydın, Büro Memur-Sen Trabzon Şube Başkanı Mustafa Kahraman, Ensar Vakfı Başkanı Ömer Topaloğlu ile sendikada daha önce yönetim görevinde bulunmuş üyelerle Memur-Sen’e bağlı sendikaların yöneticileri katıldı.

Emek veren herkese teşekkür ederek konuşmasına başlayan Mehmet Kara “Değerli arkadaşlar sendikamızın nerelerden geçtiğini, hangi badireleri atlattığını, hepimiz çok iyi biliyoruz. Bugün gelinen noktada yetkili bir sendikaysak geçmişte atılan doğru adımların bir sonucudur.. Bundan sonra da doğru adımlarla devam edeceğiz. Teşkilatımızın bugünlere gelmesinde emek veren, gönül veren, ömür veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Kara: “Sevgili dostlar insanız ve hataya meyilliyiz. İyi niyetle attığımız adımlarımız bazı dostlarımızı üzmüş olabilir ama resmin geneline bakmak gerektiği inancındayım. Bu noktadan bakıldığında yapıcı ve iyi niyetli eleştirilerin hepsini başımızın üstünde tutar, kendimizi düzeltmek, toparlamak için gerekeni yaparız ama kimse kusura bakmasın bu sendikayı kişisel husumetlerin mahkumu da yapmayız, yaptırmayız.” diye konuştu.

Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet Kara, Ahmet Altıntaş, Zafer Mollahüseyinoğlu, Erkan Sönmez, Mehmet İsmail Topal, Hülya Yazıcı, Veysel Topal

Çarşıbaşı temsilcisi Mehmet İsmail Topal dışarıdan listeye girerken; mevcut başkan yardımcılarından Kemal Kocaman liste dışında kaldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11