Seçmen için soluğuz

Trabzon İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli, “Bizi HDP ile bir göstermeye çalışanlar, verdiğimiz birçok araştırma önergesinde ve kanun teklifinde HDP ile birlikte hareket etmişlerdir.” dedi.

Seçmen için soluğuz

Algı operasyonlarına yenik düşerek özellikle bölge halkını iki parti arasında sıkışır durumda bırakmak gibi bir siyasi tavır içerisinde olmadıklarını belirten İl Başkanı Kuvvetli, “İYİ Parti olarak yola çıkarken ortaya koyduğumuz en önemli ilkemiz kutuplaşmanın önüne geçmekti. HDP ile resmi ve gayri resmi olarak İYİ Parti’nin hiçbir şekilde, hiçbir seçimde dirsek temasında bulunmamasına rağmen AKP kendi geçmişini örtmek ve bugünkü görüşmelerini gölgelemek adına kara propaganda faaliyetlerine girmiştir. Iğdır ve Ahlat’ta HDP adayının kazanmaması için Cumhur İttifakı’nın ortağı olan MHP’yi destekleyeceğimizi açıkladık. Bunun üzerine HDP yetkilileri yaptıkları açıklamada İYİ Parti adaylarının olduğu yerlerde aday çıkartacaklarını söylediler. Tabi basın özgürlüğünün sarayda rehin tutulması birtakım demeçlerin milletimize ulaşmasını engelliyor. Bunların oyunu büyükse milletimizin de oyu büyüktür.” şeklinde açıkladı.

SİZ ÖNERGE VERİN BİZ KABUL EDELİM

“Fındık konusunda 1 hafta sonra biz araştırma önergesi vereceğiz dediler 4 ay oldu, bekliyoruz. Bunların samimiyeti bu kadardır.” diyen İl Başkanı Kuvvetli son olarak şunları kaydetti: “Gelin samimi olun ve gerek andımız gerekse T.C.’nin tekrar tabelalarda yer alması adına verdiğimiz araştırma önergelerini veya kanun tekliflerini kabul edin. Siz bunları TBMM’de gündeme getirin biz lehte oy verelim, varsaydığınız siyasi getiri de sizin olsun.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11