Saadet Akçaabat’ta yeniden ‘Şener’ dedi

Saadet Akçaabat’ta yeniden ‘Şener’ dedi
SAADET Partisi Akçaabat İlçe Olağan Kongresi dün gerçekleştirildi. 6. kongresini gerçekleştiren Akçaabat Saadet Teşkilatında başkanlığa yeniden İsmail Şener seçildi.   
SAADET PARTİSİ
Akçaabat İlçe Olağan Kongresi dün Akçaabat Yaprak Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. 6. Kongresini gerçekleştiren Akçaabat Saadet Teşkilatında başkanlığa yeniden İsmail Şener seçildi. Kongreye Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Eski Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve ilçe başkanları, yönetim kurulları ve partililer katıldı. YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR Saadet Partisi Akçaabat İlçe Teşkilatının 6. Olağan Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen İsmail Şener, önceki dönemde teşkilat olarak yaptıklarının yeni dönemde yapacaklarının teminatı olduğunu söyledi. İlçe Başkanı Şener, “Allah yaptığımız 6. Olağan Kongremizi hayırlara vesile etsin inşallah. Duaların kabul olduğu muharrem ayına denk gelen kongremiz hayırlara vesile olsun. Değerli kardeşlerim burada şunu belirtmek isterim ki Saadet Partililer olarak her zaman çözüm odaklı siyaseti marifet gibi kullanmaya özen göstermişizdir. Geçmişte ve günümüzde bunun en büyük örneği olan rahmetli Erbakan hocamız ve genel başkanımız Temel Karamollaoğlu’dur. Allah onlardan razı olsun. Sonuç olarak bizler başta ülkemizi ve ilçemizi çok seviyoruz. Halkımıza hizmet etmek bizim için çok önemlidir. Geçmişte yaptıklarımız yeni dönem de yapacaklarımızın teminatıdır.” diye konuştu.
AKÇAABAT’IN SORUNLARINA DİKKAT ÇEKTİ
Saadet Partisi Akçaabat İlçe Başkanı Şener, Akçaabat’ın yıllardır çözülemeyen bir takım sorunlarına da dikkat çektiği konuşmasında şunları söyledi: “Bizler ilçemizde yapılan hizmet ve yatırımları takdir edip, muhataplarına teşekkür ediyoruz ancak yapılmayanlara da dikkat çekmek istiyoruz. Mesela yıllardır beklenen ikinci bir üniversitenin bir türlü yapılamamış olması, kronikleşmiş bir trafik sorununa çare bulunamaması, ilçemizde bir otoparkın yapılmaması, eski hastane ve Tekel’in daha aktif bir şekilde kullanılmaması büyük sorunlardır. Bunların bir an önce düzeltilmesi gerekmekte, vatandaşlar mağdur edilmeye devam edilmemelidir.”
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11