Rektörden Akçaabat Ziyareti

Trabzon Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’e iadeyi ziyarette bulundu. Kaynak: Rektörden Akçaabat Ziyareti

Rektörden Akçaabat Ziyareti

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’i makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu ile Başkan Türkmen, Trabzon Üniversitesi hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Trabzon Üniversitemizin Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu, yaptıkları ve planladıkları çalışmalar hakkında Başkan Türkmen’e özet bilgiler verdi. Aşıkkutlu, tüm kurumlarla işbirliği içerisinde olmanın önemine değindi.

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Trabzon Üniversitemizin Akçaabat için, Trabzon ve bölgemiz için önemine değinerek üniversitemizin geniş bir kampüste konumlanarak bölgemiz üniversiteleri içinde ve ülkemiz çapında öne çıkan bir üniversite olmasını arzuluyoruz. Belediye olarak, Akçaabat halkı olarak her zaman destek olmaya çalışacağız. Sizlerin de başarılı çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11