Projelerimizle geliyoruz

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut, seçim çalışmaları kapsamında Kuruçam Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Projelerimizle geliyoruz

Burada konuşan Akbulut, Akçaabat’ta hizmet etmek amacıyla iyi niyetle yola çıktıklarını ifade ederek "Akçaabat’ta artık bir değişimin zamanı geldi.” dedi. 

Akçaabat’ta yapacağımız projelerimiz hazır. Bebeklerimiz için yeni doğan, çocuklarımız için çocuk köyü, ihtiyaç sahibi çocuklarımız için eğitim çalışan annelerimiz için kreş kadınlarımız için narin eller engellilerimiz için engelsiz yaşlılarımız için huzur projelerimizin yanında spor, kültür sanat, turizm, tarım, hayvancılık, otopark teleferik projelerimiz ile Akçaabat’ımızın çehresini değiştireceğiz. Birlikte başaracağız ve Akçaabat’ımızı 5 yıl içinde örnek alınacak bir yaşam merkezi haline getireceğiz. Biz bu yola aşkla çıktık. Neler yapmak istediğimizi de, nasıl yapmak istediğimizi anlatıyoruz. Destek verirseniz bu  çalışmaları Akçaabat’a kazandırırız.” dedi. Osman Akbulut, sürekli sahada olduklarını ve sorunları birebir gördüklerini de ifade ederek bu sorunları çözecek ekibi kuracaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11