PARTİ DEVLETİNE ADIM ADIM GİDİYORUZ ..!

PARTİ DEVLETİNE ADIM ADIM GİDİYORUZ ..!

Hükümet Kamu'yu Tamamen Kendi Yandaşlarından oluşturmak için ,Yen'i düzenlemeler yapıyor ..

İLK HEDEF KPPS''yi Kaldırmak ..!Bilindiği gibi Ülkemizde Devlet Memuru Olabilmenin İlk şartı Kamu Personeli Seçme Ve Yerleştirme Sınavına girip konulan Baraj Puanın üstüne çıkmak ..! KPSS Sınavına Giren Gençlerimiz . A Grubu ve B Grubu yerleştirme Şeklinde devlete atanmaktadırlar . A grubu Memurluklar için Ayrıca sözlü Sınavda yapılıyor . A Grubu Kadrolar :Uzman yardımcısı , müfettiş yardımcısı , denetmen yardımcısı , gibi ünvanlardır . Bu grupta kurumlar ayrıca kendileri de yazılı sınav yapabiliyor . Sözlü ve yazılı sınav sonuçlarına göre atamalar yapılıyor .

B GRUBU Memur Atamaları ise KPSS Sonuçlandıktan sonra bu grupta sınava girenler Açık memur kadrolarına Tercih yapıyorlar ve atanıyorlar..! bu Grupta Sözlü sınavı Yok ..!
Hükümet 15 Temmuz İhaneti sonrası Millete "YENİ KAPI RUHU " taahhütünde bulunmuştu , bunun anlamı" vatandaşlar arasında ve kamunun işlemlerinde asla ayrımcılık yapılmayacaktır"

Ancak AKP Her zaman ki gibi verdiği sözlerin tam tersini yapmakta pek mahir olduğu için , ARTIK DEVLETE POLİS ALIRKEN KPSS Şartı aramıyor . YİNE ÖĞRETMEN Atamaları için de istemiyor. sadece sözlü sınav yapıyor .. 
şimdi bu uygulamaları kamunun tüm memur alımlarına yaygınlaştırmak için hazırlık yapıyor ..!
Bu basit gibi görünen uygulamanın amiyane açıklaması Siyasi iktidar tabiri caiz de "Karpuz" Seçer gibi , kendi adamlarını seçip memur kadrolarına yerleştirecek ,,!

KPSS kalktı mı? adalet ve liyakat de kalkar ..! İktidar partisinden Referansı olmayan yada parti mensubu olmayan HİÇ BİR VATAN EVLADI 
 DEVLET MEMURU Olamaz ..!
BÖYLECE DEVLET Tek bir Siyasi görüşe Sahip Memurlarca Yönetilir ..! 
Devletimiz Türk Devleti özelliğini Kaybeder .. PARTİ DEVLETİNE DÖNÜŞÜR ..!

Sonuçta Tüm Devletin KADROLARI Tek Görüşün Kontrolünde olunca, Yarınlarda BU MİLLET 15TEMMUZ BENZERİ KALKIŞMALARI ve İHANETLERİ TEKRAR YAŞAR ..! 
Unutulmamalıdır ki ;15 Temmuz ihaneti Yandaş ve Cemaat Kadrolaşmasının Acı bir Sonucudur..! .Devletin üst düzey KADROLARI önce kumpaslarla Boşaltıldı..Liyakat sahibi ve Vatansever ; subaylar ,Yargıç lar Emniyet müdürleri ve MİT mensupların DEVLETTEN TASFİYE EDİLDİ..! Daha sonrada Cemaatin adamları yerleştirildi..Sonuçta; 15TEMMUZ İHANETİ MUKADDER OLDU ..!
Endişemiz o kadar çok ki ; 
SİYASİ İKTİDARIN DEVLETE TAMAMEN YANDAŞLARINI YERLEŞTİRMEK İÇİN ATTIĞI BU ADIMLARIN ÖNÜNÜ; SADECE Türkiye Kamu Senin ve duyarlı MEMURLARın ÇABALARIYLA KESEMEYİZ. BU KONU TÜM MİLLETİMİZİN GELECEĞİNİ İLGİLENDİREN BİR MESELEDİR ...,! Bu gidişi Durdurmak için HER TÜRK EVLADI HAREKETE GEÇMELİDİR ..!

Yoksa çok geç olabilir..! benden söylemesi ..!

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11