Minikler Kupalarını Aldılar

Minikler Kupalarını Aldılar
U-12 Kategorisinde 40 takımın katılımıyla 2 ay sürede oynanılan müsabakalar sonucunda birinci Trabzonspor, ikinci Telekomspor, üçüncü A.Sebatspor oldu.
 
Yapılan törene ASKF Başkanı Cahit ERDEM ve Yönetim Kurulu, Futbol İl Temsilcisi Zeki KURT, TÜFAD Başkanı Hayri TEKELİOĞLU, Trabzonspor Alt Yapı Koortinatörü İhsan DERELİOĞLU, Saha Komiserleri Dernek Başkan Yardımcısı Turgay KURT, Hakem Ve Gömlemciler ile çok sayıda sporcu aileleri katıldı.
 
Futbol İl Temsilcisi Zeki KURT başarılı olan takımlara kupalarını vererek bütün takımların alt yapılarına önem vermesi gerektiğini söyleyerek , özellikle sporcu ailelerinin müsabakaları izlemelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
ASKF Başkanı Cahit ERDEM de yaptığı konuşmada Gelişim Ligi'ndeki bu gençlerin geleceğimizi temsil edeceğini, onun için müsabakaların bitiminde kupalarını verdiklerini, önümüzdeki yıllarda yaş sınırını daha da aşağılara çekip Türkiye'de bir ilke imza artacaklarını ve TÜFAD ile ortaklaşa BEZ Ligi oluşturmayı amaçladıklarını, bu ligin yarışmacı değil daha ziyade gençlere futbolu sevdirmek amaçlı oyun içerisinde geçmesini hedeflediklerini belirtti .
 
Müsabakalar sonrası sporcular ve aileler ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafı sonrası tören sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11