Küçük işlerle uğraşıyorlar

Küçük işlerle uğraşıyorlar

ARAKLI Belediye Başkanı Recep Çebi, ilçeye yeni kazandırılan Küçük Sanayi Sitesinin yolunu TBMM’ye taşıyan CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya’ya cevap verdi. Çebi, “O bölgeden doğal gaz geçti. Kanalizasyon, elektrik gibi hatlar var. Alt yapıyı tamamladık. 20 gün içinde de zaten asfaltını dökeceğiz. Böyle küçük işlerle uğraşmasınlar. Yol yapılıyor.” dedi.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ilçeye yeni kazandırılan Küçük Sanayi Sitesinin yolunu TBMM’ye taşıyan CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya’ya cevap verdi. Çebi, “O bölgeden doğal gaz geçti. Kanalizasyon, elektrik gibi hatlar var. Alt yapıyı tamamladık. 20 gün içinde de zaten asfaltını dökeceğiz. Böyle küçük işlerle uğraşmasınlar. Yol yapılıyor.” dedi.

TOKİ tarafından Araklı Belediyesi’nin girişimleriyle ilçeye kazandırılan Araklı Küçük Sanayi Sitesi’nin yoluyla ilgigili TBMM’de gündem yapan CHP Trabzon Milletvekili Kaya’nın açıklamalarına Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’den cevap gecikmedi.

Araklı’nın rüyasını 216 dükkânlı Küçük Sanayi Sitesiyle gerçekleştirdiklerini belirten Çebi, “TOKİ bir hayalimizi gerçekleştirdi. 216 dükkânlı Küçük Sanayi Sitesi hizmete girdi. Tabi ki bazı küçük sorunları var. O bölgeden doğal gaz hattı geçti. Kanalizasyon, elektrik, Telekom gibi hizmetler var. Bunlar şu anda tamamlandı. Yolun alt yapısını tamamladık. Yakın zamanda da tahminimize göre 20 gün içinde de asfaltı dökülecek. Araklımıza güzel bir eser kazandırdık. Yolun yapılacağını da daha önce belirttik. CHP neden böyle küçük işlerle uğraşıyor anlamıyorum. İnşallah bu eserimiz Araklımıza uzun yıllar hizmet edecek.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11