İyi Parti'den şehitlik ziyareti

İyi Parti'den şehitlik ziyareti
İYİ Parti Trabzon Teşkilatı  30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Şehitliği ziyaret etti.
 
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs ve parti yöneticilerinin katıldığı ziyarette kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli “Valilikteki resmi törenlere katıldıktan sonra parti heyeti olarak şehitliği ziyaret programımızı gerçekleştiriyoruz. Şehitlerimizi unutmadığımızı, göstermek için buraya geldik. Şehitlerimize tekrar rahmet diliyorum. İnşallah onların bize emaneti olan ve canlarını bu uğurda feda ettikleri bu vatanı ve bayrağı daha yükseklerde dalgalandırmak ve ülkemizi çok daha iyi yerlere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bu vesile ile başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun.” dedi.
 
Şehitlikteki programda Kuran-ı Kerim okunmasının ardından, şehitlerimiz için dua edilip, şehit mezarlarına karanfil bırakıldı.
 
Şehitlik ziyaretinde İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Sağır, Ortahisar Belediye Meclis Üyeleri Derviş Köz ve Davut Çakıroğlu ile parti yöneticileri hazır bulundu.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11