İMAM SAHTEKAR OLURSA!KIYAMET YAKIN DEMEKTİR ..

İMAM SAHTEKAR OLURSA!KIYAMET YAKIN DEMEKTİR ..

Ülkemiz dolu dizgin kısmi ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİNE Gidiyor..! Hem de ne gidiş, Sanki Savaşa Gidiyoruz .. Devlet Gücünü elinde bulunduranlar adeta , "BU YOLDA HER ŞEY MÜBAH "Anlayışı İle Milleti Gerdikçe Geriyorlar .. Dillerinde hep Hakaret ve Küfür . .. Hayırlı bir Sözcük çıkmıyor ..

Referandum Kampanyası :EVET-HAYIR şeklinde sürüyor ya . Bu nedenle,"Evetçi " siyasetçiler Lügatlarından" Hayırı " çıkarmışlar .. Hayırcı Siyasetçilerde Tam tersi "Eveti "dimağlarından çıkarmışlar ..!
Her iki tarafta karşı tarafın tercih kelimesi olan sözcükleri "ZİNHAR " Söylemiyorlar.. Hayırlı işler , hayırlı Sabahlar , Hayırlı cumalar , Hayırlı kandiller . Hayırlısı olsun ..! Temennileri de çıktı lügatlarından ..! 
Hatta öyle komik tartışmalar yaşıyoruz ki; "Hayır "kelimesi mi , yoksa" Evet" kelimesi daha kutsal !?"

Dün itibariyle Yurdışında Yaşayan Vatandaşlarımız Kısmi anayasa Değişikliği için Sandıklar da Oy kullanmaya Başladılar ..Hani Derler ya "DAKİKA ! BİR GOL BİR "Aynen öyle Daha Bismillah !! Deyip Vatandaş Oy kullanmaya başladığı Almanya'nın Düsseldorf şehrinde kurulan bir Sandıkta Seçmen kütüğünde İsmi olmayan bir Vatandaşa Oy kullandırılıyor .. 
Hemde Seçmen listesine ismi olmadığı halde , Bunu kim yaptırıyor?? sandık başında görevli Devletin Resmî İMAMI ..!Yapılan Bu Sahtekarlık tespit ediliyor, sonra Tutanak Yapılıyor Sandık Görevlileri Tarafından ..

Ayrıca; DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞININ GÖREVLENDİRDİĞİ İMAM HASAN ÇAKIROĞLU ile Seçmen listesinde ismi olmadığı halde Oy Kullanan Vatandaş HASAN BÜYÜKYAZICI'da Bir tutanak tutuyorlar , Bu tutanakta vatandaş " evet" tercihini kendi iradesiyle yaptığını beyan ediyor ..!
Sahtekarlığın evet" tercihi için yapıldığıda böylece belgeleniyor.!

Devlet Yurt Dışında Yaşayan Vatandaşlarımızın Dini ve ahlaki Erdemler'ini geliştirmeleri için İmam gönderiyor .. Bu imamda Sahtekarlık Yapıyor .. Kuralları çiğniyor .. Acaba bu imam Bu cesareti nereden alıyor ..?

İMAMLARI BÖYLE OLAN BİR ÜLKEDE CEMAAT NASIL OLUR ? Hani bir Söz varya ; "İmam... yaparsa , Cemaat .. yapar " Elbette bir İmamın yanlışı Başka imamları karalamayı gerektirmez . Ancak Bu tip Din adamları Asla Affedilmemelidir ..! Taviz verilmemelidir ..! 
Bizim adamımız yada yandaşımız diye hoş görülmemelidir ..! 
Bu imam Diyanetin imamıysa; derhal Diyanet Gereğini yapmalıdır ..! 
Zaten Diyanet İşleri Başkanlığının TARAFSIZ OLMADIĞI YÜCE İSLAM DİNİNİ SİYASETE ALET ETTİĞİNİ ,Ayrıca Bu Dini Kurumda Yöneticilik yapmayı hak etmeyen ÜST YÖNETİCİLERİN VARLIĞI TOPLUMDA Büyük endişeler Yarattıpı acı bir gerçektir .. bir de bu tip İmam sıfatlı zevata Gereği yapılmaz sa ;Hem Allah Katında ve Hemde Millet nezdinde Büyük Vebal Vardır ..!

Diğer Yandan ; Pek çok insanımız birbirine şu soruyu soruyor ; Biz Millet olarak nasıl bu hale geldik ..? İnsanlarımız nasıl bu kadar yozlaştı , nasıl bu denli menfatperes olduk ..?Neden birbirimize güvenmez olduk , neden birbirimizi sevmez olduk ..?
Bu konuda soruları çoğaltabiliriz..! elbette bu toplumsal dejenerasyonun bir tek sebibi yok !onlarca sebebi var ..!

Ancak bize Göre En önemli Sebeplerin Başında Eğitim Geliyor ; MİLLİ VE DİNİ EĞİTİM ...Bu iki hususta Başarısız ve Yetersiziz .. Daha da önemlisi; biz millet olarak Doğru ve Eksiksiz din eğitimi alabiliyormuyuz ..? Diyanetimiz , Din Adamlarımız ve devletimizi yönetenler bu konuda Ne kadar hassas davranıyorlar ..? İşte bu soruların cevabı bulunursa sorunun çözümü için ilk doğru adım atılmış olur ki ;bu soruların cevabı elbette HAYIR ve YETERSİZ olacaktır ..!

Ayrıca Diyanet işleri Başkanlığında Bulunan İmam ve Müezzinlerimiz başta olmak üzere ; Onların Oluşturduğu Sivil Toplum Örgütleri ve Özellikle Sendikalar bu tür Din adamına Yakışmayan Fiillerde Bulunanlara karşı sessiz kalmamalı..! en sert tepki göstermelidirler . Hem Meslek itibarları ve hem de Yüce Dinimizin gereği bunu yapmalıdırlar .

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11