Halkın içinden biriyim

CHP Vakfıkebir Belediye Başkan Aday Adayı Emin Uludüz “Halk için, halkla beraber, hep birlikte halkın Vakfıkebir'ini kuracağız. Halkın içinden gelen bir belediye başkan adayıyım. Şeffaf bir yönetim oluşturup, her zaman halka hesap vereceğiz.” dedi.

Halkın içinden biriyim

VAKFIKEBİR sevdalısı olduğunu her fırsatta dile getiren CHP Vakfıkebir Belediye Başkan Aday Adayı Emin Uludüz “Halk için, halkla beraber, hep birlikte halkın Vakfıkebir'ini kuracağız. Halkın içinden gelen bir belediye başkan adayıyım. Şeffaf bir yönetim oluşturup, her zaman halka hesap vereceğiz.” dedi.

ÜLKEMİZİ YÖNETEN İKTİDARLA UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ

Uludüz şöyle konuştu: “Ülkemizi yöneten iktidarla uyumlu çalışacağız. Projelerimizi üretip ilgili bakanlıklara sunup karşılığını alacağımıza inanıyorum. Hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı yaparken kaynakları da en verimli şekilde kullanılacağız. Bu kaynaklar belediyenin kendi olağan gelir kaynakları ve öz kaynakları, büyük şehirden gelen kaynaklar, merkezi idareden gelen kaynaklar ve belediyenin oluşturacağı diğer kaynaklar olacak. Şeffaf bir yönetim oluşturacağız her zaman halka hesap vereceğiz.”

AYLIK HALK KONGRELERİ YAPACAĞIZ

Aylık halk kongreleri yapacaklarını ifade eden Uludüz “Bu kongrelerde biz belediye olarak yaptıklarımızı halk da isteklerini bizlere doğrudan iletecektir. Halk için, halkla beraber, hep birlikte halkın Vakfıkebir'ini kuracağız. Halkın içinden gelen bir belediye başkan adayıyım. Dolaysıyla Vakfıkebir’in dertlerinizi, sıkıntılarınızı çok iyi biliyoruz. Bana yetki verilirse ekibimle birlikte vatandaşlarımıza iyi hizmeti sunacağız. İlçemi çok seviyorum. Vakfıkebir sevdalısıyım. Halka gülümseyen, halkı gülümseten bir hizmet anlayışıyla yola çıktık. Allah muvaffak etsin.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11