HAKKARİ VE VAN’DA TEŞKİLATLARLA BULUŞTU

HAKKARİ VE VAN’DA TEŞKİLATLARLA BULUŞTU
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Ayşe Sula Köseoğlu, Genel Merkez tarafından il koordinatörü olarak atandığı Hakkari ve Van illerinde teşkilatların ve STK’ların nabzı tuttu. Ziyaretleri değerlendiren Köseoğlu, “Hem teşkilatlarımızın çalışmalarına yön veriyoruz hem de bölgedeki sevgi köprülerine katkıda bulunuyoruz” dedi.
 
Milletvekili Köseoğlu, ilk olarak AK Parti Genel Merkezi’nin il koordinatörü olarak görev verdiği Hakkari’de teşkilat çalışmalarına katıldı. Buradaki çalışmaları hakkında bilgiler veren Köseoğlu, “Hakkari il Koordinatörü olarak yaklaşan kongre sürecinde Yüksekova ilçemizde teşkilatlarımızın ve STK’nın nabzını tuttuk. İlçe Başkanlığı ile ilgili olarak geniş çaplı temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Hem teşkilat çalışmalarımızı yaptık hem de sevgi köprülerine katkıda bulunduk.” şeklinde konuştu.
 
Daha sonra Van’a geçen ve buradaki çeşitli temaslarda bulunan Köseoğlu, “Koordinatör Milletvekili olduğumuz Van ilimizdeki temaslarımızda ilk gün il Başkanımız, il kadın be gençlik kolu başkanlarımız ve 13 ilçe başkanımızla değerlendirme toplantısı yaptık. Akabinde Büyükşehirimizin merkez ilçeleri olan Tuşba, İpekyolu ve Edremit ilçelerinde teşkilatlarımızla buluştuk. Muhteşem sıcak, samimi bir başlangıç yaptık. Rabbim mahcup etmesin.” dedi.
 
Köseoğlu, teşkilat ziyaretlerinin yanı sıra Van Emniyet Müdürü M.Suat Ekici’yi, Edremit Kaymakamı ve Kayyum Belediye Başkanı Atıf Çiçekli’yi ve İpekyolu Kaymakamı ve Kayyum Belediye Başkanı Cemil Öztürk’ü makamında ziyaret ederek sorunlar hakkında bilgiler aldı
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11