Genç, Regaip Kandili'ni kutladı

Genç, Regaip Kandili'ni kutladı

İŞKUR tarafından düzenlenen 6. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı, KTÜ Osman Turan Kongre Merkezi’nde açıldı. TESOB da fuarda istihdam çalışmaların katkı sağlamak için stant açtı.

6. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nın açılışına Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, milletvekili Muhammet Balta, Cumhuriyet Başsavcısı Mithat Kutanoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mazhar Yıldırımhan, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, TESOB Başkanı Metin Kara, İŞKUR İl müdürü Adnan

Açılış konuşmalarının ardından “İstihdamın En’leri” ödül töreni gerçekleştirildi. Törenin ardından protokol üyeleri stantları gezdi.

TESOB STANDINA BÜYÜK İLGİ

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (TESOB) fuarda açtığı standa iş arayanlar büyük ilgi gösterdi. Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve milletvekili Muhammet Balta da TESOB standını ziyaret ederek Başkan Metin Kara ile görüştü. Vali Yavuz ayrıca iş başvurusunda bulunan gençlerle de bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11