'EMİNE SULTAN'IN' BAŞ DÖNDÜREN YÜKSELİŞİ..!

'EMİNE SULTAN'IN' BAŞ DÖNDÜREN YÜKSELİŞİ..!

Sevgili Dostlar , Bu Öyle bir Hikaye ki ; Sağır Sultan Duymalı ,Ancak baştan İfade edeyim ki :Bu ne ilk , ne de son olacak bir olayın hikayesi .. Biz yaşadıkça bunları duyacağız bizzat yapanları göreceğiz ..

Sözü uzatmadan Hani Şu KAMU'da İSTİSNAİ MEMUR KADROLARI VAR" ya .. işte bunun Nasıl istismar edildiğine Yen'i bir Örnektir .. anlatacağım olay ;

Bu istisnai kadrolar Başbakan'a , bakanlara Büyükşehir belediye başkanlarına ve Valilikler gibi bir kısım Ayrıcalıklı kurumlara yasayla Verilmiş .. özellikle Seçimle Gelinen Devlet Yöneticiliklerinde" ÖZEL KALEM Müdürlüğü VE BASIN MÜŞAVİRLİĞİ "KADROLARI İSTİSNAİ MEMUR KADROLARIDIR . Bunun anlamı Başbakan , bakan , Büyükşehir belediye Başkanı ve hatta Veliler Bu kadrolara İstedikleri kişileri KPSS'diz , sınavsız ve hatta tahsiline bakmadan atayabilirler ..! Bu kadrolar sadece birer tanedir .!!

Buraya kadar her şey normalmış gibi görünüyor .. ancak bu kadrolar Öyle bir İstismara açık ki ; Sormayın Gitsin...! Geçtiğimiz yıllarda Sadece Başbakanlık Merkez teşkilatında bir yılda İSTİSNAİ KADROLARA 108 KİŞİ SINAVSIZ İKTİDAR YANDAŞI OLDUKLARI İÇİN ATANMIŞLARDI ..

Başbakanlık'ta bu kadar İSTİSNAİ kadro Elbette Yok , ancak bizim uyanık iktidar Bunun Hilesini Bulmuş;Bu hileli yöntem şöyle işliyor; ÖNCE İSTİSNAİ KADRO'YU AÇIKTAN ATAMAYLA DOLDUR , SONRA BOŞALT " yani istediğin Kişiyi bu İSTİSNAİ kadrolara önce aaçıktan atamasını yap ,işe başlat ...bir kaç gün sonra kurumda boş olan başka bir kadroya kaydır .. daha sonra boşalan kadroya yeniden atama yap ,,bunu defalarca yap ..! "Önce doldur- sonra boşalt "yöntemi Budur . Bilindiği gibi ,İSTİSNAİ kadroya Aldığı kişiyi başka boş kadroya atamasını yapmasa açıktan başkalarını alamaz ..

işte Dostlar ,15 Yıllık AKP Hükümeti Boyunca Bu Yöntemle BİNLERCE ( BİZİM TESBİTİMİZE GÖRE 20 Bin civarında) Şanslı AKP li akraba -i tahlukat ve hatırlı seçmenler ,TABİRİ CAİZSE ELLERİNİ KOLLARINI SALLAYA SALLAYA , VEDE AYRICALIKLI OLMANIN Gururunu Yaşaya yaşaya !DEVLETDE MEMUR YAPILDILAR ..

Sizin çocuklar mı ? GÜLDÜRMEYİN ADAMI .. önce KPSS ' engelini aşacak, sonra sözlü sınav engelini ,yandaşlardan sıra senin çocuğa gelecek ha..! Ölme eşeğim ölme yaz gelince .., meselesi ..!

Dönelim Namı diğer EMİNE SULTAN hikayemize :Aslında Tam Adı soyadı; EMİNE ALTUNTAŞ..! Ama devir "Sultanlık devri" olunca ; işler değişiyor..! Hele bir de Ak - Pak ! partimizin Trabzon kadın kolları Başkan yardımcılığı görevinde iseniz , ÇOKTAN SULTANLIĞIDA, AÇIKTAN MEMUR OLMAYIDA Hak edersiniz ..! Akp'nin Adaleti vardır .. !!!

Bu hanım efendi ; Kayyuma Devredilen (Başında da Devletin Valisi olan) DİYARBAKIR BELEDİYESİNİN BİR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE "ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ" OLARAK ATANIYOR .. Yani Paraşütle bu kadroya geliyor ..!

DAHA SONRA ÜLKEMİZİ YÖNETENLER Yani PARTİLİ BÜROKRATLARIMIZ; Bu Muhterem Partili Hanım Efendimizi Kadın Başıyla Neden Diyarbakır'da bırakalım YAZIKTIR ! GÜNAHTIR ! Deyip ..! Ona uygun Yaşadığı il olan Trabzon'da kadro arayışına girişiyorlar ,sonunda DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ EVİNİN -YUVASININ OLDUĞU Trabzon 'da boş bulunan ; AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜR YARDIMCILIĞI KADROSUNA ATAMASINI yapıyorlar ..!Böylece Sultanımızın,kutsal parti ! Hizmetlerini Belediyeden , aile bakanlığı bünyesinde sürdürmesini sağlıyorlar ..

İşte akp'nin adaleti .,! Kim demiş AKP liler hakkını alamıyor diye bal gibi alıyorlar devletten ..! Hem kadro ve gende ihale .. bal tutan meselesi ..!

Efendim Emin'e sultan tabidir ki ;oldukça önemli bir şahsiyet ..! bir kere ak ve de pak partimizde kadın kolları başkan yardımcısı , şimdi il müdür yardımcısı ,, böyle bir değer için neler yapılmaz ki ; hem de SULTAN!!! Devletin Valisi , Kaymakamı , Trabzon Ak -pak ! Milletvekilleri tebrik sırasına girerler.,! Artık Emin'e Sultan Parti Hizmetlerini Devlet ten ,yüksek maaşlar alarak anasının ak sütü !gibi kazandığı ünvanın karşılığı olarak afiyetle ! Pardon zıkkımlanarak ! Yiyecek .,!

..!Bu hikayeye inanmayanlar, yada detay bilgi sahibi olmak isteyenler yukarıdaki başlıkla, bu günkü sözcü gazetesinin manşetine baksınlar.. yada internetten okusunlar ..!
Ben onların yalancısıyım..!

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11