ELBETTE UNUTMAYACAĞIZ..!

ELBETTE UNUTMAYACAĞIZ..!
Hükümetimiz: 15TEMMUZ FETÖ İHANETİNİN MİLLETİN HAFIZASINA İYİCE YERLEŞTİRMEK İÇİN . İhanet Kalkışmasının 1.Yıl dönümünde Bir Dizi etkinliği Hayata Geçirmek için Hazırlıklar yapıyor .. Elbette doğru buluyor ve destekliyoruz .
TÜRK MİLLETİ OLARAK AĞIR BEDELLER ÖDEDİĞİMİZ BU İHANETİ YAPAN VE YAPTIRANLARI ASLA UNUTMAYACAĞIZ . Unutturmayacağız ..!
Her zaman ve Her Yerde Lanetliyeceğiz FETÖ'cü Hainleri.. Fetö Pisliğine Bulaşmış Herkesin,Ama İstisnasız herkesin, bedel ödediğini MİLLET OLARAK GÖRMEK İŞTİYORUZ ..!
Bu bizim En tabii Hakkımızdır ..!
Ancak İhanetten Bu yana Geçen Yaklaşık Bir Yılda yaşadıklarımız Bizleri endişelendirmektedir ..!
Ülkenin her yerine sızmış yada Bulaşmış "FETÖ mikrobu " ile Doğru yöntemler ile bir Mücadele yapılmadığını görüyoruz ..! 
Maalesef : "AT İZİ İT İZİNE KARIŞMIŞ DURUMDA "
Özellikle Fetö' nün Siyasi ayağına dokunulmaması , yaşın yanında kurununda yakılması , iftira ve sahte ihbarlarla masumların mağdur edilmesi .. anayasa ve yasalarımızın suç saymadığı Fiillerle insanların haklarının ellerinden alınması...
Anayasa ve Yasaların İnsanlarımıza verdiği temel haklar olan;. SAVUNMA HAKKI ve YARGI HAKKININ İNSANLARIN ELİNDEN ALINMASI Bir Hukuk Cinayetidir ..!"YARGISIZ İNFAZLARLARLA İNSANLARIN SORGUSUZ SUALSİZ AYLARCA İÇERDE TUTULMASI ZALİMLİKTİR ..!
Vicdanları sızlatmaktadır .. sadece bunlar değil elbette ..
Fetö itirafçılarının serbest kalması , Anlı -Şanlı !FETÖ sever gazeteciler Fehmi Koru ve Hüseyin Gülerce'nin Aramızda gezmesi ..!
Özellikle Yıllarca FETÖ'nün Talimatıyla ABANT TOPLANTILARINI ORGANİZE EDEN VE Bu Toplantılarda BOY gösteren SİYASETÇİ , GAZETECİ , İŞ ADAMI , ÜNİVERSİTE Öğretim Görevlileri ve Sivil toplum örgütü Yöneticilerine Soruşturma açmayan ve hesap sormayan bir Anlayışla Fetö ile mücadele edilemez ..
bu ve benzeri ayrımcılıklar İnsanımızın midesini bulandırmakta ve Özellikle on binlerce Mazlum Yaratılması sebep olunmaktadır ..!
Bu gelişmeler maalesef FETÖ'cülerle Mücadele noktasında Millete Güven verilmediği gibi sadece korku vermektedir .. başta Devlet MEMURLARI Olmak üzere " Bir iftiraya kurban" gitme endişesi herkesi tedirgin etmektedir . Kamuda Emekliliği dolan memurlar bu endişelerle emekli olmaktadırlar .. ; Yani Vatan HAİNLİĞİ damgası yememek ve toplumda itibar kaybetmemek için çareyi Emekli olmakta bulmaktadır .. Çünkü etrafında onlarca memurun haksızlığa uğradığını ve iftiraya kurban gittiği yaşayarak görüyorlar ve Her gün yaşıyorlar ..!
Elbette UNUTMAYACAĞIZ FETÖ'cü ZALİMLERİ ve HAİNLERİ .,! MİLLETİMİZE SİLAH SIKAN ALÇAKLARI ..
Elbette UNUTMAYACAĞIZ 12Yıl Boyu Devletin Kapılarını FETÖ'cü Hainlere "Ardına kadar Açarak "Devleti FETÖ'cü Hainlere teslim eden Devlet Yöneticilerini ..!
Elbette UNUTMAYACAĞIZ ..!Devletin Yönetimini ve kadrolarını Bu hainlere Altın Tepsi içinde sunan iktidar sahiplerini ,
Elbette UNUTMAYACAĞIZ..,! FETÖ'cü hainlerle Bir olup Ordumuza , yargımıza , Polisimize , iş adamlarımıza , gazetecilere. Bazı sivil toplum örgütlerinin Yöneticilerine siyasi İktidarın kurdukları kumpasları ..!
Hele Hele "Balyoz ve Ergenekon "adını verdikleri kumpasları kurup vatanperver 
Komutanlarımızı, Fetöyle elele vererek Tasfiye eden ülke yöneticilerini ..!Asla UNUTMAYACAĞIZ ..!
Ordumuzdan Tasfiye Edilen komutanların Yerlerine ,FETÖ'cü Hainleri Atayan iktidar Sahiplerini .,! Unutmak ne mümkün..!
"Fetö bizi Aldattı "yalanı ile milleti aldatan siyasileri asla UNUTMAYACAĞIZ ..
FETÖ'cü Hainlere ,"NE İSTEDİNİZDE Vermedik ,Allah bizi affetsin-Diyenleri UNUTMAKNE MÜMKÜN..!
her yerde ve her zaman soracağız ; KİMİN MALINI KİME VERDİNİZ ? .. Ve ne hakla verdiniz ? Diye ..?
Fetö Pisliğini Devlete Bulaştıran , Miletin acılar Çekmesine ve bedelini canıyla ödediği ihanete Zemin Hazırlayanları Elbette UNUTMAYACAĞIZ .. Hemde aslada unutturmayacağız ..!
Masum MEMURLARIMIZIN ve mazlum Milletimizin Hakkı Hukuku için Asla UNUTMAYACAĞIZ .. Haklı ile Haksız birbirinden ayrılana kadar .. adil Yargılamalar yapılana kadar , gerçek suçlular Cezasını bulana kadar .. UNUTMAYACAĞIZ ve unutturmayacağız .,'
12Yıl Boyu Ülkemizi FETÖ'cü Hainlerle Birlikte PARELEL -PARELEL YÖNETENLERİ UNUTMAK İHANETTİR..!! .. Asla unutmayacağız ..!
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11