Eğitim Bir-Sen’den Ziyaret

Eğitim Bir-Sen Akçaabat Temsilciliği’nde işbaşına getirilen yeni yönetim kurulu Akçaabat Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üçüncü’yü makamlarında ziyaret etti. Kaynak: Eğitim Bir-Sen’den Ziyaret

Eğitim Bir-Sen’den Ziyaret

Akçaabat’ın en fazla üyeye sahip sendikası olan Memur Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı olarak faaliyet gösteren Eğitim Bir-Sen Akçaabat Temsilciliği’nde işbaşına getirilen yeni yönetim kurulu Akçaabat Kaymakamı Dr. Soner Şenel ve Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üçüncü’yü makamlarında ziyaret etti.

852 üyeli sendikanın başkanlığına seçilen Hacı İsmail Bayram, Yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerde eğitimle ilgili beklentileri aktardığı Şenel ve Üçüncü ile Akçaabat eğitiminin kalitesinin daha da arttırılması için yapılması gereken konularda da istişarede bulundu.

Eğitim Bir-Sen Akçaabat temsilciliği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Hacı İsmail Bayram, Taner Petek, Tarık Akgün, Hacer Bozali, Eyüp Şirin, Murat Aydın, Şuayip Kara (Asıl), Cemal Uzun, Ahmet Kasap, Ömer Yazıcı, Emrullah Şahin, Zeki Salimoğlu, Fatih Kahraman, Mustafa Balcı (Yedek).

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11