DSİ KARADENİZSPOR FUTBOL YAZ OKULU

DSİ KARADENİZSPOR FUTBOL YAZ OKULU
Kurulduğu 1986 yılından bu yana Trabzon ve Türk futboluna yüzlerce sporcu yetiştiren DSİ KARADENİZSPOR, futbolcu adayları için temel futbol eğitimi yaz okulu başlattı.
 
DSİ 22. Bölge Müdürlüğü Kampüsünde yer alan futbol sahasında, Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri, 16-18 saatleri arasında, profesyonel alt yapı hocası eşliğinde yapılan idmanlarla, futbolcu adayı çocuklara temel futbol eğitim yanında, spor ve sosyal faaliyet yaptırarak boş zamanlarını değerlendirmek, çocukların beden ve fikir yönünden yeteneklerini artırarak geliştirmek hedef alınmakta.
 
Trabzon Amatör Futbolunun can damarı olan Yavuz Selim sahasında da diğer yaş kategorilerindeki futbolcuların idmanlarının devam ettiğini belirten yetkililer, yeni sezona tüm gruplarda iddialı bir şekilde girebilmek için var güçleriyle çalışıyorlar.
 
FAALİYETLER ARTARAK DEVAM EDECEK
 
Nisan ayında yapılan olağan genel kurulla göreve gelen yeni yönetim kurulu, DSİ KARADENİZSPOR’un ana misyonunun, gelişme çağındaki gençlerin sağlıklı bir şekilde bedenen ve fikren gelişimini sağlamanın yanı sıra, yaratılmış olan sosyal imkanlardan her kesimin faydalanmasını sağlayarak, gelecek vadeden sporcu adaylarının kendilerini gösterme ve yeteneklerini ilerletme fırsatı yakalaması olarak belirledi. Bu doğrultuda ilk olarak futbol yaz okulu ile başlayan faaliyetlerin, ilerleyen dönemlerde diğer spor dallarında da başlamasının planlandığı ifade edildi.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11