DELEGE SEÇİM SÜRECİNİN KAZANANI VE KAYBEDENİ YOKTUR

DELEGE SEÇİM SÜRECİNİN KAZANANI VE KAYBEDENİ YOKTUR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Koltuk, Muhtarlık Bölgesi Ve Önseçim Delege seçimlerinin tamamlandığını belirtti. Birlik ve beraberlik çağrısında bulunan Başkan Ahmet Koltuk, “Delege seçimlerine katılan, delege seçilen, seçilemeyen tüm partililerimizi kutluyorum.Delege seçim sürecinin kazananı ve kaybedeni yoktur. Hiç kimse partisine karşı zafer kazanamaz. Biz birbirimize karşı değil, bu ülkeyi karanlığa sürükleyen, insanları ayrıştıran, üretimi ve üreticiyi bitiren, yargımızı, ordumuzu, milli eğitimimizi alt üst eden iradeye karşı seçim kazandığımızda mutlu olacağız” dedi. 
 
Ortahisar ilçesi olarak, muhtarlık bölgesi ve önseçim delege seçimlerimizi tamamlamış bulunuyoruz diyen CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Koltuk, “ Halkın ve umudun partisi olarak, birlik, beraberlik ve demokrasi şöleni içinde gerçekleştirdiğimiz delege seçimlerimizin ülkemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum.
Birçok mahallemizde yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz delege seçimleri sürecinde seçimlerin bizlere yakışır olgunluk ve güzellikle yapılabilmesi için bizlere destek olan, İl Başkanımıza ve il yöneticilerimize, ilçe yöneticilerimize, mahalle temsilcilerimize, kadın ve gençlik kollarımıza ve tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. 
LİSTELER ASKIYA ÇIKACAK
Kavgasız, gürültüsüz ve bizlere yakışır bir olgunlukla gerçekleştirdiğimiz delege seçimlerimize yoğun bir ilginin olduğunu gözlemledik diyen Ahmet Koltuk, “Delege seçimlerine gösterilen bu ilgi, ülkemiz partimize ne kadar ihtiyacı olduğunun da açık bir göstergesidir. Bazı mahallelerimizde seçim sonuçlarına yapılan itirazlar, parti tüzük ve yönetmeliklerimize uygun olarak karara bağlanacak ve kesinleşen delege listelerimiz süresi içerisinde askıya çıkarılacaktır. Delege seçimleri sürecinde, kendi mahallesi dışındaki diğer mahallelerin delege seçimlerine müdahil olma anlamında yoğun bir gayret iççinde olan bazı arkadaşlarımızın, parti çalışmaları sürecinde de aynı azimle çalışmaları gerektiğini ifade etmek istiyorum” diye konuştu. 
DELEGE SEÇİMLERİNİN KAZANINI KAYBEDENİ YOKTUR
Delege seçimlerimizin geride kaldığını, bundan sonra daha büyük ve önemli görevlerin bizleri beklediğini biliyoruz diyen Ahmet Koltuk, “Delege seçimlerine katılan, delege seçilen, seçilemeyen tüm partililerimizi kutluyorum. Delege seçim sürecinin kazananı ve kaybedeni yoktur. Hiç kimse partisine karşı zafer kazanamaz. Biz birbirimize karşı değil, bu ülkeyi karanlığa sürükleyen, insanları ayrıştıran, üretimi ve üreticiyi bitiren, yargımızı, ordumuzu, milli eğitimimizi alt üst eden iradeye karşı seçim kazandığımızda mutlu olacağız. Bu halkı ve bir o kadar da onurlu mücadelemizde kırgınlığa, dargınlığa yer yoktur. Her bir üyemiz bizim için çok değerlidir. Bizler, birlik ve beraberlik içinde çalışarak, partimizi büyütmek ve iktidar yapmak zorundayız. Ülkemizin başka bir şansı ve geleceği yoktur. Tüm arkadaşlarımı, çalışmalarımıza omuz vermeye ve güç katmaya davet ediyor, başarılar diliyorum. Yolumuz açık, geleceğimiz aydınlık olsun” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11