Define Mi Arıyorsun Başkan!

Define Mi Arıyorsun Başkan!
Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Beşirli sahilinden itibaren yürütülen su isale hattı çalışmalarının uzun zamandan beri bitirilememesi tepkilere neden oldu. CHP Trabzon eski il başkanı ve milletvekili adayı Yavuz Karan duruma isyan ederek Büyükşehir Belediyesi’ni sert eleştirdi. Karan, “Trabzon’da su boruları döşeniyor. Beşirli sahilinde Aksular Otel’in önüne 6 ayda gelinebildi. Sanki orada define arıyorlar” dedi.
 
VATANDAŞLAR RAHATSIZ
 
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu da eleştiren Karan, “Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu defineci mi? Çalışmalar yapılıp bitirilip ardından kapatılır. Böyle bir şey olabilir mi? O mahallede oturan insanlarla, kadınlarla konuştum; duruma isyan ediyorlar. Kadınlar şunu diyorlar bize; ‘Çalışmalardan dolayı evlerimize toz ve dumandan giremiyoruz.’ 6 aydan beri Trabzon’da su borularını döşeyemediniz. Ayrıca buradaki dubalar yüzünden bir adam gece yarısı kaza yaptı. İlla birilerimi ölecek” diye konuştu.
 
YALAKALIK YAPANA VAR…
 
Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik eleştirilerine devam eden Karan sözlerine şöyle devam etti: “Trabzon’da binlerce yanlış var. Büyükşehir Belediyesi’ne bakıyoruz; bu kadar kötü uygulamaları olan bu kadar başarısız, dışlayan bir belediyecilik anlayışı olmaz. İnsanlara yarım kamyon asfalt vermek için tüm muhtarları Büyükşehir Belediyesi’nde takla atmaya zorluyorlar. 3-4 tane muhtar, Büyükşehir Belediye Başkanına yalakalık yapıyor hizmeti alıyor. Trabzon’un geri kalan bütün muhtarları belediyeden hizmet alamıyorlar. İnsanlar bu hantal yapıdan neden rahatsız olmuyorlar.”
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11