DAR VE SABİT GELİRLİLER ŞAMAR OĞLANINA! DÖNDÜ ....

DAR VE SABİT GELİRLİLER ŞAMAR OĞLANINA! DÖNDÜ ....
Daha Vergi şokunu atlatamadan, Şimdide Enflasyon Şoku .. Bu defa DAR VE SABİT GELİRLİLERİ yüksek ENFLASYON VURUYOR ..!
Şok üstüne Şok Yaşanıyor .. !!!
Okul masraflarından sonra Kış Geliyor .. Görünen O ki ; Memur , Emekli , işçi ve kendi hesabına çalışan küçük çiftçi ve esnaflar Bu kışı Zor Geçirecekler ..!
Hükümet, yüksek Vergileri İnsafsızca Milletin Sırtına yüklerken ,Daha o vergilerin yükü üzerine binmeden, Bu defa tutturulamayan Enflasyon hedefi ile Dar ve Sabit Gelirliler bir kez daha darbe Vuruluyor ..
Memurlarımıza ve Memur Emeklilerimize ,2017 YILINDA YÜZDE KAÇ MAAŞ ARTIŞI OLMUŞTU?
% 3+3 ....!
Bir önceki yılın Aynı ayına göre 2017 Yılının 9. Ayında (12 aylık) ENFLASYON
ARTIŞI YÜZDE KAÇ OLDU ..?
%11,20...!!!
Memur ve Emekliler bu Farkı elbette görüyor ve hücrelerine kadar yaşıyorlar.,!
Bu gerçeklerle yüzleşen Dört milyon cıvarında Emekli ve memura sorsak bu hususta ne düşünüyorsunuz ..? Diye . Yada Mutlu musun ..?diye..!
Elbette Hem üzüntülerini ve Hemde mutsuzluklarını ifade edeceklerdir .
BunTablo her halükarda Memur ve memur Emeklisinin nasıl aldatıldığını ve emeğinin çalındığını da gösteriyor . Altı ayda bir Enflasyon Farkı Verilecek , kaybedenler yine çalışan ve emekli memurlar olacak ..!
"Biz MEMURLARI Enflasyona Ezdirmeyiz" Diyenler ..! Yine Yalan Söyleyerek ,MEMURLARI aldatmaya devam edecekler ..!
Her bir Memur Yıl içinde Aldığı maaşa göre bir üst vergi dilimine girecek ve dolayısıyle maaşı azalacak .. Yani verilen enflasyon kadar Ücret artışı eline geçmeyecek Vergiler alıp götürecek kaybeden yine Devlet adına Millete hizmet edenler olacaktır ..!
Önceki Gün Maliye Bakanı Açıklıyor "ASGARİ ÜCRETLİLER NET 1404 TL Almaya devam edecekler vergi dilimlerinden dolayı eksilecek olan ücretleri telafi edilecek. " Elbette doğru bir karar kutluyoruz ve alkışlıyoruz . 
Asgari ücretlilerin Aldıkları ücret zaten yetersiz ,birde vergiler dolayısıyla ücretlerin eksilmesi kabul edilemez ..!
Ancak Aynı şey neden memurlara yapılmaz ..?'
Vergi Dilimlerinden dolayı düşen maaşları neden telafi edilmez ..?
Her yıl vergi dilimleri yüzünden Resmi Enflasyonun altında ücrete mahkum edilmek, MEMURLARIN Kaderi olmamalıdır ..!
Neden MEMURLARIN hakkı her yıl gasp edilir ..?Hükümetle , Pazarlık Masasına oturan SENDİKAMSI Yapının Temsilcileri bütün MEMURLARIN yıl içinde bir üst gelir Vergisi oranında vergi ödemesi Nedeniyle kayıplarını Telafi edilmesi Hükümetten talep etmez .. neden ..? Bu haklımızı masada bırakır ve Başaramaz ..?
Bu hususta Hükümetle birlik olup, Memurun emeğini Pazarlayan SENDİKAMSI YAPI'nın YÖNETİCİLERİ..Size memurlar ne deseler azdır..!
Biliniz ki ; SİZE ÖYLE YADA BÖYLE, ÜYE olmuşların DIŞINDA KALAN İKİ MİLYON MEMUR İLE, İKİ MİLYONA YAKIN EMEKLİ HERGÜN YEDİ CEDDİNİZE RAHMET ! OKUYORLAR ..!
Sadece Vergi Farkından doğan kayıplar için değil . Aynı zamanda Resmi Enflasyon kadar bile olmayan ücret artışlarının altına imza atıp memur ve memur Emeklilerinin alınterini pazarlık masasında İktidara teslim ettiğiniz için ..! 
Yazıklar olsun Size ... !!!
Yazıklar Olsun Sizinle El ele Verip, Emeğimizi Gaspeden Siyasi İktidara ..!
Memnun -Sen'e Hangi Nedenle üye olarak destek Verirlerse vermiş olsunlar, Bu SENDİKAMSI yapının üyelerine Sesleniyorum ;;
SİZİN YÜZÜNÜZDEN MAĞDURİYET YAŞAYAN DÖRT MİLYON CİVARINDA MEMUR VE MEMUR EMEKLİLERİ İLE NASIL HELALLEŞECEKSİNİZ ..? Bir Düşünün ..!
Peygamberimiz Diyorki; "BİR MÜSLÜMAN AYNI DELİKTEN İKİ KERE SOKULMAZ"
Bu Sizin kaçıncı yanlışınız biliyor musunuz ..? Tam 3'üncü... Üç defa üst üst Memnun -Sen'i Yetkili kıldınız .. Vebale girdiniz..! bunu Ben Söylemiyorum ..? Peygamberimiz hadisinde Söylüyor 'Akıllı Müslüman aynı hatayı iki kez yapmaz diyor ..!
Benden hatırlatması ..!
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11