CUMA HUTBELERİNDEKİ DİL'HAKK'DİLİ OLMAKTAN ÇIKTI..!

CUMA HUTBELERİNDEKİ DİL'HAKK'DİLİ OLMAKTAN ÇIKTI..!

Yeter Artık ..! Yeter ..

Şu Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in Kirli Siyasi Hutbe Dilinden Bıktık ..!
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devletinde Bu gidişi durduracak Aklı selim bir Siyasetçi yok mu ..? Din alimi Kalmadı mı? Yeter artık Bu kepazeliğe bir Son verilmelidir ..!

Millet "Camiler Kirli Siyaset yeri Değildir .Allah'ın kelamı ve peygamberin Sünneti dışına çıkılmasın ..! Öğütler ve tavsiyeler Ayet ve sünnetler doğrultusunda olsun .. Konuşma dili Siyasete , Ayrıştırmaya yönelmesin .. Hiç bir cami cemaati Dinledikleri vaazlardan rahatsız olmasın "dedikçe .!Tam tersi Yapılıyor ..!
Resmen İktidarın icraatlerinin propagandası yapılıyor .. 
Ne Yazık ki; ÜLKEMİZDE PEYGAMBERİMİZ ZAMANINDA HER ŞEY ( DÜNYALIK MESELELERDE ) CAMİLERDE GÖRÜŞÜLÜRMÜŞ , KONUŞULURMUŞ , ŞİMDİ BİZDE ONA UYUYORUZ KİM DEMİŞ SİYASET CAMİDE YAPILMAZ DİYE ..? Siz Peygamberimizden iyimi bileceksiniz .. " diyerek Camilerde kirli siyaseti Savunan; sözde din adamları ,İmamlar ,Tarikatçılar ve Siyasetçiler var ..

onlar bilmez mi ki ; Her devrin kendine has Şartları vardır . Peygamberimiz ZAMANINDA SİYASİ PARTİLERMİ VARDI ? 
BE HEY GAFİLLER .. !!!
Herkes Müslüman, Herkesin Peygamberi Aynı ve Devletin yöneticisi ve Emiri Peygamberimiz ..! 
Ya şimdi ? Ülkemizin çoğunluğu Müslüman ( olmayanlarda var ) peygamberlik müessesesi yok .. Yönetim Sistemi Cumhuriyet .. Devleti Yönetmeye Talip olan siyasi partiler var belli aralıklarla yapılan seçimlerde millet kendilerini yöneteceklere yetki verir..Bu günki sistem bu Adıda Demokrasi .. bu gerçekler ortada iken ,
kirli Particiliği nasıl Yüce İslama Bulaştırmaya kalkarsınız ..? Camilerimizin içine sokup Fitne çıkarmaya kalkarsın behey densizler ..!

Utanmadan Hutbelerde Şehitleri Ayırıyorlar .. 15TEMMUZ Şehitleri , Terör Şehitleri diye ..KURBAN OLDUĞUM ALLAH BU AYRIMI YAPAN HADDİNİ BİLMEZ DENSİZLERİ KAHHAR Sıfatıyla Kahr-u perişan eder inşaallah ..! 
Hutbelerde "Suriyeliler Ensar , muhacirmiş aman baştacı edelim..! aman hoş görelim ..! Birilerinin provokasyonuna gelmeyelim ." Deniliyor ..İyide kardeşim .. adamlar edepleriyle durmuyor , misafir gibi davranmıyor .. Eli silah Tutuğu halde Vatanı , Toprağı, hürriyeti ve Dini için savaşmayıp bizim Ülkemize sığınıyor .. Ensarmış . Hadi Oradan eli silah tutabilen bir milyon civarında Vatan kaçkınları nerden Ensar oluyor ..???

Elbette kadın ihtiyar ve çocuklara bakalım ekmeğimizi bölüşelim .. Ancak VATANIMIZI Kimseyle Paylaşamayız ..

Hutbeler de Tuturmuşlar bir ; BU MİLLET deyimi ..! Bu millet Şöyle , bu millet böyle ..! 
Allah Allah" Ey ! Görmez Efendi ..! "imamlara hutbelerde "Bu Millet" dedirtip durma artık Yeter..!Haddini bil Edepsizliğinede bir Son ver .,!
bu Milletin Bir Adı var O'da "TÜRK MİLLETİ ."Sen soy özürlü olabilirsin , sen benimsemeye bilirsin ..! O senin bileceğin iş ..

Ancak Bu Millete Adıyla Hitap ettireceksin hutbelerde Türk Milletinin ekmeğini yiyorsun ve Türk Yurdunda yaşıyorsun ...?Yeter Artık Yeter be ..!

Türk düşmanı sözde Müslümanlaradır bu sözümde ;TÜRK MİLLETİNE Beslediğiniz kinin ve nefretin Bedelini Yüce Rabbimiz size En ağır Şekilde Ödetecektir . Sizin için Yaşasın Cehennem .!!! Ne den mi ? Çünkü ALLAHIN İLAHİ KELİMETULLAH DAVASINI BÜTÜN CİHANA CİHAT YAPARAK TÜRK MİLLETİ YAYMIŞTIR ..!

Türk milleti Kadar İslama hizmet etmiş ,Ağır bedeller Ödemiş ve büyük fedakarlıklar yapmış başka bir kavim ve millet yokta yeryüzünde de ondan ..! Türk milleti Kadim bir milletir . Yüce Peygamberin övgüsüne MAZHAR olmuştur.,!yüz yıllarca islamın bayraktarlığını YAPMIŞTIR ..!
Biliniz ki ;Bu günde hala mazlum milletlerin ve İslam ümmetinin yegane ümidi asil Türk milletidir ..

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11