Çarşıbaşı’nda Cumhur İttifakı kazanacak

Çarşıbaşı’nda Cumhur İttifakı kazanacak

AK PARTİ Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, açıklama yaparak Cumhur İttifakı adayı olan MHP Belediye Başkan Adayı Mümin Nuhoğlu’na destek verdi. Kocaman “1 Nisan sabahı İlçemizi Cumhur İttifakı ile buluşturacağız.” dedi.

AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman, açıklama yaparak Cumhur İttifakı adayı olan MHP Belediye Başkan Adayı Mümin Nuhoğlu’na destek verdi. Kocaman, “Cumhur ittifakının başarılı olabilmesi için bütün teşkilatımızla birlikte gayret gösterecek ve 1 Nisan sabahı İlçemizi cumhur ittifakı ile buluşturacağız.” dedi.

AK Partiden yoğun tepkilerin yükseldiği Çarşıbaşı’nda Cumhur İttifakının adayıyla ilgili tartışmalar devam ederken AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman yazılı bir açıklama yaptı. Kocaman, “AK Parti Genel Merkezimizin, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın tensipleri ile 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri İçin Cumhur ittifakı kapsamında İlçemiz Çarşıbaşı’nda partimiz Belediye Başkan adayı çıkarmamış olup, 15 Temmuz Hain kalkışma sürecinden beri birlikte hareket ettiğimiz MHP Adayını destekleyecektir. Cumhur ittifakının başarılı olabilmesi için bütün teşkilatımızla birlikte gayret gösterecek ve 1 Nisan sabahı İlçemizi cumhur ittifakı ile buluşturacağız. Gayret bizden tevfik Allah’tandır.”

Kocaman, kimsenin kendilerinden farklı bir duruş beklemesi gerektiğini de kaydederek, “Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımızın aldığı karar doğrultusunda var gücümüzle mücadele edeceğiz. Kimse bizden Bunun dışında bir duruş beklemesin.” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11