Çarşıbaşı İYİ Olacak

Çarşıbaşı İYİ Olacak

MİLLET İttifakının vücut bulduğu ilçelerden biri olan Çarşıbaşı’nda İYİ Parti İlçe Başkanı Habip Yılmaz ve CHP İlçe Başkanı Hacı Sultan Balcı, yerel seçimlerde iddialı olduklarını açıkladı. Yılmaz ve Balcı, “1 Nisan sabahı Çarşıbaşı çok iyi olacak. El birliği ile Çarşıbaşı’nı hak ettiği yerel yönetime kavuşturacağız.” diye konuştular.

Millet İttifakının vücut bulduğu ilçelerden biri olan Çarşıbaşı’nda İYİ Parti İlçe Başkanı Habip Yılmaz ve CHP İlçe Başkanı Hacı Sultan Balcı, yerel seçimlerde iddialı olduklarını açıkladı. Yılmaz ve Balcı, “1 nisan sabahı Çarşıbaşı çok iyi olacak. El birliği ile Çarşıbaşı’nı hak ettiği yerel yönetime kavuşturacağız.” diye konuştular.

İYİ Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanlığının düzenlediği Geleneksel Cumartesi Kahvaltısında bir araya gelen İYİ Parti İlçe Başkanı Habip Yılmaz ve CHP İlçe Başkanı Hacı Sultan Balcı, yerel seçimlerde iddialı olduklarını açıkladı. Yılmaz, “Çarşıbaşı’nda iddialıyız ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde başarılı olacağız. Kaliteli bir aday ve meclisle birlikte 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkacağız. Sayın CHP İlçe Başkanımız Hacı Sultan Balcı önderliğindeki ilçe örgütümüzle güzel bir birliktelik oluşturduk. Bütün planlarımız yolunda. Çok yakında adayımızı da resmen ilan edeceğiz. Çarşıbaşı hak ettiği kalkınmaya ve gelişmeye Millet İttifakıyla birlikte kavuşacaktır. Çarşıbaşı halkına güvencimiz tamdır.” dedi.

CHP İlçe Başkanı Hacı Sultan Balcı da İYİ Parti ile güzel bir birliktelik oluşturduklarını belirterek, “Bu oluşum Çarşıbaşı halkından da büyük takdir görüyor. Yerel seçimlerin yıldızı Çarşıbaşı’ndaki ittifak olacaktır. Bütün çalışmaları birlikte yürütüyoruz. Her kesimi kucaklayan bir yönetim oluşacaktır. Çarşıbaşı bize güvensin.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11