Büyükşehir Zabıtası 24 saat işbaşında

Büyükşehir Zabıtası 24 saat işbaşında
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon halkının huzur ve refahı için kanunların verdiği görev ve sorumluluklar çerçevesinde zabıta çalışmalarına 24 saat esasına dayalı olarak devam ediyor.
 
Sık sık seyyar ve dilenci operasyonları gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi zabıtası, bu çalışmalarıyla kamusal düzeni sağlarken akaryakıt ve LPG istasyonları, alışveriş merkezleri, otoparklar gibi kamusal alanların denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi ayrıca genel işgaliye ve hafriyat denetimlerine titizlikle devam ediyor.
 
Trabzon Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Ortahisar ilçe merkezinde yine seyyar satıcı ve dilenci operasyonu gerçekleştirdi. Operasyon çerçevesinde tespit edilen unsurlar hakkında yasal işlem uygulandı. 
 
24 SAAT ESASINA DAYALI OLARAK 
FAALİYETLERİMİZİ SÜRDÜRMEKTEYİZ
Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, zabıta çalışmalarının önemine dikkat çekti. Trabzon şehir merkezindeki seyyar sorununu yıllar önce ortadan kaldırdıklarını hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Bu çerçevede denetimlerimiz aralıksız olarak sürmektedir. Yasaların bizlere ver diği görev ve sorumluluklar çerçevesinde 24 saat esasına dayalı olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11