BAŞKAN ADAYI AKSOY AYASOFYA'DA

BAŞKAN ADAYI AKSOY AYASOFYA'DA

Pazar esnafını

UNUTMADI

 

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy, Ayasofya pazaryeri ziyaretinde zor koşullara rağmen vatandaşa hizmet getiren esnaflara teşekkür etti ve kapalı pazaryeri sözünü yineledi.

 

İYİ Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Prof. Dr. Atakan Aksoy, Pazarkapı Camii’nde kıldığı sabah namazının ardından kemeraltı esnafıyla bir araya geldi. Kemeraltı esnaflarından Ahmet Altunayoğlu’nun Trabzon hakkında yaptığı sunumu dinledi. Altunayoğlu’nun, Trabzon’un tarihi ve ihtiyaçları noktasında hazırladığı sunumu çok değerli bulduğunu belirten Aksoy, “Ahmet beyin görüşlerini son derece önemli buluyorum ve önümüzdeki süreçte mutlaka bu görüşlerden faydalanacağım” dedi. Altunayoğlu’nun hazırladığı sunumda, şehrin gerçekleriyle örtüşen birçok nokta olduğu değerlendirmesinde bulunan Aksoy, şunları söyledi: “Ahmet Altunayoğlu bey her bilinçli bireyin yapması gerektiği gibi şehri için ciddi çalışmalar yapmış ve ‘Trabzon’da neler yapılmalı’ başlığı altında, imar planı ve inşaat ruhsatları, altyapı ve ulaşım master planları, proje tespitleri, sektör envanterinin çıkarılması, tasarruf tedbirleri ve Güney Çevre Yolu’nun önceliği konularında bazı bilgiler sunmuş. Bu şehre hizmet etmeyi hedef belirleyen birisi olarak bu bilgilerden yararlanacağımı belirterek kendisine teşekkür ediyorum.”

 

YÖNETİM DEĞİŞMELİ

Aksoy, seçim çalışmalarına Ayasofya pazaryerinde devam etti. Pazar esnafı ve halkla selamlaşan Aksoy, büyükşehir belediye başkan adaylığı sürecinden söz ederek destek istedi. Halkın taleplerini en doğru şekilde karşılamak için gelir getirecek mekanizmalar oluşturacağının sözünü veren Prof. Dr. Aksoy, Trabzon’daki yönetim anlayışının değişmesinin artık bir zorunluluk olduğunu kaydetti. Ayasofya pazaryeri ziyaretinde alışveriş de yapan Aksoy, pazar esnafına soğuk hava koşullarına rağmen vatandaşa hizmet getirdikleri için teşekkür etti ve Trabzon’a kapalı pazaryerleri kazandırmanın öncelikleri arasında olduğunu söyledi. Aksoy, “Bu soğuğa rağmen, burada olduğunuz için size ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah sizlerin de desteğiyle büyükşehir belediye başkanı olup size daha iyi koşullarda hizmet etmeniz için kapalı pazaryerleri inşa edeceğiz. Halka hizmet getirene biz belediye olarak hizmet edeceğiz. Sizin taleplerinizi karşılamak bizim önceliğimiz olacak” diye konuştu. Ayasofya pazaryeri ziyaretinin ardından Şalpazarlılar Derneği’ne giden Aksoy, buradaki vatandaşlarla sohbet etti ve soruları cevaplandırdı. Aksoy, sohbetin ardından çalışmalarına devam etmek üzere mekandan ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11