Ayak sesimiz korkutuyor

Trabzon Saadet Partisi İl Başkanı Cevat Kurt, yasaklanan “Sülün Osman” reklam filmiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Kurt, “Kamuoyu anketlerindeki zaferimiz görülünce panik yaşandı.” dedi.

Ayak sesimiz korkutuyor

ktidar, Saadet Partisi’nin bu yerel seçimlerindeki ayak seslerini hissettiğini söyleyen İl Başkanı Cevat Kurt, “Yapılan kamuoyu anketlerinde de Saadet Partisi’nin yerel seçimlerindeki zaferini görünce birden bire panik oldular. Mecazı anlamda bile olsa reklam filmini kaldıramayıp yasak getirdiler. Saadet’in ayak sesleri iktidarı korkutuyor. Reklam, tam da hâlihazırdaki iktidarın uyguladığı politikaları özetleyen çok güzel bir filmdi. Otuz altı saniyelik bir filmdi ve hemen sonlandırıldı.” şeklinde konuştu.

Sözlerine devam eden İl Başkanı Kurt, “Genel Merkezimizin reklam projeleri devam ediyor. Saadet Partisi, hiçbir siyasi partilerin kullanmadığı seçim argümanlarını kullanıyor. Hep bu şekilde devam edecektir. Saadet Partisi’nin ayak sesleri, bu yerel seçimlerde egemen güç tarafından duyulmuştur. Reklam filmimizin yasaklanmasını biz daha önce öngörmüştük.  Her şeye tahammülsüzlük var. Bu ülkede yasak, yasal haline geldi. Bizim için sürpriz olmadı. Seçim çalışmalarımız süratle devam ediyor. Yenileri de gelecek inşallah. Millet, 31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi’nin sürpriziyle uyanacaklardır. Bu 1 Nisan şakası olmayacak, gerçek olacaktır.” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11