Armada Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vaimiz Yücel Yavuz’u Ziyaret Etti

Armada Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vaimiz Yücel Yavuz’u Ziyaret Etti

Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ,DOKA ,TTSO ,Yomra ve Araklı belediyesinin desteğiyle Araklı ve Yomra’da önemli yatırımlarda bulunan Dubai merkezli çalışan Armada Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr Mohammad Rahif Hakmi ve beraberindekiler Valimiz Yücel Yavuz’u ziyaret etti.

 

Ziyarette DOKA Genel Sekreter Vekili Onur ADIYAMAN ve Armada Holding’in üst düzey yöneticileri de bulundu. katıldı.

 

Görüşmede, Armada Holding’in Yomra Şana’da yatırımına başladığı yaklaşık 50 milyon USD’lık ve 500 kişilik istihdam sağlayacak  4 ve 5 yıldızlı otel, fuar ve kongre merkezini kapsayan Dünya Ticaret Merkezi yatırımı ile firmanın Araklı’ya yapmayı düşündüğü içinde ve yaklaşık 5000 kişiye istihdam sağlaması planlanan  oteller,alışveriş merkezleri,tema park,hastane,eğitim kompleksleri,teleferik,marina,at yetiştirme çiftliği ve rezidansları  kapsayan Araklı yaşam merkezi projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Yatırımlarla ilgili olarak Vali Yücel Yavuz .” İlimiz ekonomisine,t urizmine katkı sağlayacak bu ve buna benzer yatırımlar için devlet olarak bize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceğiz.Yatırım yapan yatırımcı firmalara bürokratik işlemlerde her türlü kolaylığı sağlayacağız. Armada firmasına bu önemli yatırımı için teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11