Alaattin Çakıcı; Koyun Can Derdinde Kasap Et Derdinde

Alaattin Çakıcı; Koyun Can Derdinde Kasap Et Derdinde

Alaattin çakıcı, geçirmiş olduğu ameliyattan dolayı ameliyatında bulunan Doktor ve sağlık görevlilerine teşekkürederek; benim adıma yorum getirenler bulunmakta. Kimse kimsenin beynine ipotek koyma hakkına sahip değildir. Ben söylüyormuşum gibi, benim adıma kimse konuşamaz. Kimsenin bu yetkisi yoktur."dedi.

Halen dikişleri alınmamış bir hasta olarak hastanede yattığını belirten Çakıcı; daha evvelde dile getirdim. Millet iradesine millet olarak saygılı olma mecburiyetindeyiz. Referandum ile ilgili hala birileri Alaattin Çakıcı'nın evet yada hayır demesine bakıyorsa beynini kiraya vermiştir."dedi.

Alaattin Çakıcı'yı gerçekten sevenler veya dost olanlar, yanlışını da dile getirken diplomatik bir dil ile, getirmek insan olmanın bir gereği olduğunu vurgulayarak; "Kimse benim adıma olumlu veya olumsuz provakatif bir oluşumun içinde olacaksa adam gibi gelir yetkililerden izin alır klavye arkasına saklanmaz. Erkek gibi yüzüme konuşur, kamuoyuna avukatım aracılığı ile saygılarımla arz ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11