AK Parti Milletvekili Salih Cora, Şalpazarı’nda vatandaşların sorunlarını dinledi

AK Parti Milletvekili Salih Cora, Şalpazarı’nda vatandaşların sorunlarını dinledi
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, bugün Cuma namazından sonra Şalpazarı’na gelerek, Partisinin İlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk ve yöneticiler tarafından karşılanan Milletvekili Cora, vatandaşlarla birlikte parti binasında bir araya geldi.
 
Şalpazarı’nda yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili Av. Salih Cora, gündemdeki konulara da değindi. Milletvekili Cora, “Türkiye bu günleri de atlatacak, Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
 
 
Yaklaşık 2 saat kadar Partisinin Yöneticileri, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Fatih Yılmaz, Belediye Meclisi Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla sohbet edip çay içen Milletvekili Salih Cora, sorunları ve talepleri tek tek dinledi. Bazı talepleri telefonla anında ilgililere iletti.
 
 
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, geçtiğimiz günlerde feci bir trafik kazasında hayatını kaybeden Trabzon Belediyesi eski makam şoförü Ziya Öztürk‘ü de unutmadı. Cora, İlçe Başkanı Zeki Çabuk, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclisi Üyeleri, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cemal Akdeniz ve Kabasakal Mahallesi Muhtarı Mustafa Kayar ile Kabasakal Mahallesi’ne giderek Ziya Öztürk‘ün ailesine ve yakınlarına taziyede bulundu ve mevlidine katıldı.
 
 
AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora Kabasakal Mahallesi’nden dönerken de, beraberindekilerle birlikte Partisinin eski yöneticilerinden Emekli Öğretmen Salih Atalar‘ın daveti üzerine evine çaya içmeye uğradı.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11