Ahbap-çavuş ilişkisi son bulsun

ESKİ CHP Trabzon Gençlik Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mustafa Erdi Çakır “Aday olduğum Ortahisar İlçe Belediye Meclisi için benim ve arkadaşlarımın tavrı net. Önseçim istiyoruz. Ahbap çavuş ilişkisinin son bulduğu örgüt iradesinin hâkim olduğu listelerin oluşması için yönetimlerin tavrını merakla bekliyoruz.” dedi.

Ahbap-çavuş ilişkisi son bulsun

CHP Genel Merkezi, CHP İl Başkanlıklarına gönderdiği belgede istenilen illerde önseçim yapılabileceğini söyledi.  Eski CHP Trabzon Gençlik Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mustafa Erdi Çakır  “Aday olduğum Ortahisar İlçe Belediye Meclisi için benim ve arkadaşlarımın tavrı net. Önseçim istiyoruz. Ahbap çavuş ilişkisinin son bulduğu örgüt iradesinin hâkim olduğu listelerin oluşması için yönetimlerin tavrını merakla bekliyoruz.” dedi.

CHP’DE 12-13 OCAK EĞİLİM YOKLAMASI

CHP Genel Merkezi’den CHP İl Başkanlıklarına ulaşan belgede illerde istenildiği takdirde önseçim yapılabileceği ifade edildi. İl Başkanlılarına ulaşan belgede şu ifadeler yer aldı. “Merkez Yönetim Kurulunun 17.2.2018 tarihinde aldığı karar uyarınca belediye meclis ve il genel meclisi üyelikleri için talep edilen yerlerde 12-13 Ocak tarihlerinde eğilim yoklaması yapılacaktır.”

Ortahisar’da önseçim istediklerini belirten Çakır “Genel merkezimizin takdiri ile isteyen illerde önseçim yapılması yönünde bir kolaylık sağlanmış durumda. Aday olduğum Ortahisar İlçe Belediye Meclisi için benim ve arkadaşlarımın tavrı net. Önseçim istiyoruz. Emek iki dudak arasına sığmayacak kadar değerlidir. Ahbap çavuş ilişkisinin son bulduğu örgüt iradesinin hâkim olduğu listelerin oluşması için yönetimlerin tavrını merakla bekliyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11