15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Futbol Takımına Vali Ustaoğlu’ndan Teşekkür

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Futbol Takımına Vali Ustaoğlu’ndan Teşekkür

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Arhavi’de düzenlenen Okul Sporları Futbol Gençler müsabakalarında Futbol Bölge Şampiyonu olan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Futbol Takımı öğrencileri için ödül töreni düzenlendi.

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen törene Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, Okul Müdürü Ali Turan, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Gösterdikleri başarılarla göğsümüzü kabartan öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Vali Ustaoğlu,” Çocuklarımız göstermiş oldukları başarıları ile hem ülkemizin hem de ilimizin gurur oldular. Şimdide yarı finallere giderek inşallah güzel başarılarla geri dönecekler. Bunun yanında çeşitli dallarda başarılar elde ettiler. Elde edilen bu başarıdan ötürü başta öğrencilerimiz olmak üzere okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve çocuklarımızın ailelerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Tören sonunda Vali İsmail Ustaoğlu, il düzeyinde yapılan sportif ve kültürel yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini, okul faaliyetlerine destek veren işadamlarına da plaketlerini takdim etti.

Arhavi’de yapılan Futbol turnuvasında tur atlayan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Futbol Takımı 7 Şubat’ta yarı final, 29 Şubat’ta Türkiye finalleri için hazırlanıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11