Trabzon’daki sanayicilere yeni yatırım alanları üretmek için çalışıyoruz”

Trabzon’daki sanayicilere yeni yatırım alanları üretmek için çalışıyoruz”

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Erkut Çelebi, Türkiye’nin ekonomisinin dünyada daha üst sıralara yükselmesi için çalışan, üreten, istihdama ve ihracata katkı veren tüm sanayicilere teşekkür ederek, “Cumhuriyetimizin 100. yılında tüm sanayicilerimiz daha büyük bir şevkle üretmeye ve ülkesine katkı vermeye devam edecektir” dedi.

“YENİ YATIRIM ALANLARI ÜRETİLMELİ”

Arsin Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firma sahipleri, TTSO Başkanı Erkut Çelebi’yi ziyaret ederek yeni görev döneminde başarı dileklerini iletti. Çelebi, Trabzon’da sanayiyi geliştirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Mevcut organize sanayi bölgelerimizin kapasitelerinin artırılması, ek yatırım alanları açılması için çaba sarf ediyoruz. Ayrıca yeni organize sanayi bölgeleri kurulması için de çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Başkan Çelebi, sanayi yatırımlarının ülkemizin dünyanın en büyük ekonomileri arasında bulunmasının en önemli adımlarından biri olduğunu ifade ederek, “Üretime, istihdama ve ihracata katkı veren tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında da sanayicilerimiz ülkesine katkı vermek için çalışmaya ve üretmeye daha büyük bir şevkle devam edecektir” diye konuştu.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER