Çaykur 'en sevilen çay markası' seçildi

Çaykur 'en sevilen çay markası' seçildi

ÇAYKUR Lovemarks araştırmasında 3'üncü kez Türkiye’nin açık ara en sevilen çay markası seçildi. Çaykur, Brandweek kapsamında düzenlenen törende ödülünü de aldı.

ÇAYKUR, Lovemarks araştırmasında 3'üncü kez Türkiye’nin açık ara en sevilen çay markası seçildi. Mediacat’in IPSOS işbirliği ile gerçekleştirdiği Lovemarks araştırmasında Çaykur üçüncü kez Türkiye’nin en sevilen çay markası seçildi. Yüzde 51 endeks puanı gibi büyük bir farkla Türkiye’nin en sevilen çay markası olan Çaykur, Brandweek kapsamında düzenlenen törende ödülünü de aldı.

Çaykur Genel Müdürlüğü’nden yayımlanan “Bu sevgi karşılıklı” başlıklı bültende 1947 yılından beri Türkiye’de çayla birlikte adı anılan Çaykur, çay severlerin gönlündeki yerini bir kez daha kanıtlandığı vurgulandu. Açıklamada "Çayın zirai bir ürün olmasının ötesinde sosyal bir olgu, zengin bir kültür olduğunu Türk insanı için önemini ve anlamını öne çıkarmayı misyon edinen Çaykur, çayın ve çay kültürünün milli bir değer olduğunun altını çizerek sahiplenilmesi için öncü oluyor. Türkiye’de hayatın her anına hitap eden, bir üründen çok daha fazla anlamlar içeren çayın ülkemizdeki temsilcisi Çaykur, bu ödülle birlikte tüketicilerin zihnindeki ve pazardaki güçlü konumunu korumaya devam ettiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Üçüncü kez Türkiye’nin en sevilen aşkla bağlı olunan çay markası olması bir tesadüf değil, Bu sevgi karşılıklı” denildi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11