Başkan Kara’dan çağrı: Dijital Pazarlama eğitimi için başvuruları bekliyoruz

Başkan Kara’dan çağrı: Dijital Pazarlama eğitimi için başvuruları bekliyoruz

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, kurum olarak yürüttükleri Dijital Pazarlama Eğitimi projesine başvuruları beklediklerini söyledi. Kara, İŞKUR’a kayıtlı 18 – 35 yaş arası 15’i kadın 15’i erkek olmak üzere 30 kursiyer seçileceğini vurgulayarak, “Şubat – Mayıs arasında haftada 5 gün 09.00 – 16.00 saatleri arasında olmak üzere devam edecek kurslarımıza katılanlar çağın gereklerine uygun şekilde e-ticaret başta olmak üzere dijital pazarlamayla ilgili detaylı eğitimler alacak. Kriterlere uyan herkesi başvuru yapmaya davet ediyorum” dedi.

GENİŞ KAPSAMLI EĞİTİMLER

TESOB Başkanı Metin Kara, Dijital Pazarlama eğitimi projesi için kursiyer seçimine devam ettiklerini belirterek, “Kurslarımıza katılanlar dijital pazarlamanın temelleri, internet sitesi yönetimi, sosyal medya yönetimi, görsel üretimi ve yönetimi, e-ticaret, arama motoru pazarlaması, Dijital Pazarlamada Güncel Stratejiler, Mobil Pazarlama, E-posta Pazarlama, Halkla İlişkilerde Temel Yaklaşımlar ve Dijitalde İtibar Yönetimi, Yasal Düzenlemeler, WordPress, Photoshop, Kurumsallık ve Markalaşma, Google Trends, İngilizce, Autocad, sektörel eğitimler ve Firmalara Dijital Pazarlama Eğitimi gibi geniş kapsamlı eğitimleri alacaktır” dedi.

4 AY SÜRECEK 30 KİŞİ KABUL EDİLECEK

TESOB Başkanı Metin Kara, eğitimin Şubat ayında başlamasını ve Mayıs sonunda tamamlanmasını planladıklarını vurgulayarak, “Eğitim programımıza Trabzon’da ikamet eden ya da proje süresince ikamet etmeyi taahhüt eden 18 - 35 yaş arasında İŞKUR’a kayıtlı 15'i kadın 15'i erkek olmak üzere toplam 30 işsiz kursiyer kabul edilecektir. Kurslarımız haftada 5 gün saat 09.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacaktır. Kursiyerlerimizin öncelikli olarak üniversitelerin pazarlama, reklamcılık, iletişim, tasarım, fotoğraf, yeni medya bölümleri ve mesleki ve teknik liselerin pazarlama, bilişim teknolojileri bölümlerinden mezun olmaları tercih edilecektir. Dijital pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen, sosyal medyayı ve interneti iyi kullanan ya da benzer işlerde çalışıp mevcut durumda işsiz olan, eğitim programlarına istikrarlı şekilde katılabilecek kişiler projemizin kursiyer grubumuzun belirlenmesinde etkili olacaktır” diye konuştu.

BAŞVURULAR TESOB’A YAPILACAK

Başkan Kara, başvuruların Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER